2733
2734
عنوان

واقعا خیلی زشته بعضیا تو خیابون زل میزنن به ادم

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساسیت به خرج نده،یک کوچولو بچرخ تا نگاهت با کسی که به تو خیره شده به هم نیفته،

واقعا اختیار چشم، اون جور که فکر میکنیم در اختیار خودمون نیست.

چقدر بده جایی باشی ومجبور باشی به در ودیوار نگاه کنی تا مبادا کسی ناراحت بشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731

واقعا رومخ ترین حرکته ممکنه

من خودم فقط به روبروم نگا میکنم ولی سنگینی نگاهه همه رو حس میکنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
حساسیت به خرج نده،یک کوچولو بچرخ تا نگاهت با کسی که به تو خیره شده به هم نیفته، واقعا اختیار چشم، ا ...

بآور کن اگه نگاه گذرا بود اصن ناراحت نمیشم 

اینا قشنگ زل میزنن تو دوتا تخم چشم آدم 

2738

من چادریم ماسکم میزنم گاهی. بااین وضعیت یه عده ادم جوری نگاه میکنن که واقعا ادم نمیدونه چیکار کنه. یه عده شون که مردای هیزن و تقریبا سن بالا و زشت با یه لبخند تهوع اور. یه عدشون از سر فضولیه که ببینن تو کی هستی چرا ماسک زدی واینا. یه عده ای هم بعضی زنای عقده ای جوری نگاه میکنن که مثلا ببین من چه نوع لباسایی پوشیدم ببین من ارایشم کامله اونوقت تو اینجوری با چادر و بی ارایشی.  عده ایشون مثل طلبکارا نگاه میکنن که تو چرا اصلا اومدی تو خیابون باید خونتون بمونی، انگار خیابون وپارک ارث باباشونه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

من خودم باردارم یه مانتو بلند و مشکی دوختم در عین حال مرتبم همچنین زل میزنن نگاه میکنن انگار اولین بار یه زن باردار میبینن 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
من چادریم ماسکم میزنم گاهی. بااین وضعیت یه عده ادم جوری نگاه میکنن که واقعا ادم نمیدونه چیکار کنه. ی ...

دقیقا همشون نگاهشون همینه 

بخدا یه جور نکاه میکنن انگار ارث باباشون خوردم 

خیلییی کار زشتیه اصن