2733
2734

شنبه عمل کردم بعد روز بعدش تامپون رو دراوردم حالا موقع شستشو مبینم شبی هم نیستن اصلا یکی بزرگ یکی کوچیک یکی این وری تره یکی جم تر😭😭😭

چه غلطی بکنم خدااا

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم الان ورم داره مشخص نیست

من دماغم اخه از اولش سوراخاش یکی بود و کاملا قرینه بودن از رو به رو هم باریک بود فقط از نیم رخ مشکل داشت که اونم غوز داشت یه مقدار افتادی

حداقل سوراخا نباید ایطور باشه😭

تازه استخونی بود کامل

دوستم میگه دماغ استخونی ورم نمیکنه😭😭😭

شما هنوز گچ روی بینیتم برنداشتی چطوری به این سرعت تشخیص دادی که سوراخ‌های بینی آت یکی نیست

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
درس میشه الان زوده  واسه قضاوت مال من تا چن ماه تابه تا بود

دماغتون گوشتی بود یا استخونی؟

برا من استخونیه بعد از همون قبلش سوراخام قرینع و یکی بود

2740
شما هنوز گچ روی بینیتم برنداشتی چطوری به این سرعت تشخیص دادی که سوراخ‌های بینی آت یکی نیست

از پایین وقتی گاز استریل رو میدارم شستشو بدم و پماد بزنم مبینم دیگه😐

دماغتون گوشتی بود یا استخونی؟ برا من استخونیه بعد از همون قبلش سوراخام قرینع و یکی بود

استخونی مال ورمه دماغ بعد عمل تا بخاد فرم اصلیشو نشون بده هروز ی شکلی میشه و ادمو دق میده حتی گاهی کج نشون بده مطمعنم عالی میشه اینو منی میگم ک کلا چهارماه اول همش گریه میکردم واس اینکه هروز یچیزیش بود ولی بعد ک ورم خابید عالی شد

Ok.بای

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

شاید مال گچ هست ک فشار اورده روی بینیت عزیزم. اینجوری حس میکنی. درکل نگران نباش اوکی میشه

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مُرده:)
استخونی مال ورمه دماغ بعد عمل تا بخاد فرم اصلیشو نشون بده هروز ی شکلی میشه و ادمو دق میده حتی گاهی ک ...

نمیدونم والا از الان استرس دراوردن گچه افتاد بجونم اگه دربیارم گچو و بینیم زشت باشه دققققق میکنم

شاید مال گچ هست ک فشار اورده روی بینیت عزیزم. اینجوری حس میکنی. درکل نگران نباش اوکی میشه

اخه گچ فشار انچنانی نداره بعد رو سوراخا و نوک بینی گچ نمیزنن