2733
2739

سلام عزیزان وفت همگی بخیر ، دخترم در آستانه ۹ سالگی هستش به شدت پرجو و گستاخو لجباز شده نمیدونمعلائم بلوغش هست یا جایی از روش تربیتی ما غلطه لطفا بگید دختر های شما هم اینجوری شدن ؟ سنشون رو هم بگید اگر امکان داره

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

خواهر زادم متولد ۹۴.خیلی ارومه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره اعلایم بلوغ هست دخترمنم کمی شده این طوری نشانه هابلوغ روداره دخترتون دخترمن دار۹سالشه 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

دختربرادرم ۱۰سالشه

نه اصلا اینطوری نیست. بمیرم براش انقدر مامان باباش اذیتش میکنن که افسرده شده بچه😔

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

محبت کنید

بازور و دعوا و...چیزی نخواییدازش وکاری نگید

نظم وقانون منزل همه اتون رعایت کنید، یکیش همین ادب واحترام درکلام 

نظرش بپرسید

دوست خیلیییی مهم، مطلقی منزل کسی نگذارید، واجازه ندید باهرکسی دوست بشه ودرارتباط باشه

باهاش بیشتروقت بگذارید

توجمع های مثبت وخوب رفت وآمدداشته باشید، که تاثیرخوب بگذاره

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738

دخترم تیر ۸ سالشو تموم میکنه 

بله دختر منم اینجوریه و شدیدا هم حرف باید حرف خودش باشه

گاهی باهم میشنیم فیلم سینمایی  کارتونی میبینیم 

حرف میزنیم

بهتر میشه 

سعی کن از در دوستی وارد شو را

مال سنش ک نیس من خودم عصبیم دخترمم عصبیه احتمالا شما هم خودتم عصبی هستی ک روی بچه اثز گذاشته

دختر شما چندسالشه ؟ اخه اینجوری نبود جویدا چند وقته اینقدر شدید شده منم زودجوشم ولی خیلی رووصبر خودم کار کردم وومیکنم

قد و وزنش رو لطفا بگید؟از کی اینجوری شده.؟دوست جدیدی پیدا نکرده؟  کسی اذیتش نکرده به شما نگه؟

وزنش ۲۱ هست قدش ۱۳۰ ، نه اصلا بچه خودداری نیست هرچی اتفاق بیفته براش برام با جزئیاتش میکه خیلی باهم رفیقیم

اره اعلایم بلوغ هست دخترمنم کمی شده این طوری نشانه هابلوغ روداره دخترتون دخترمن دار۹سالشه 

ممنون گلم، خدا حفظش کنه