2733
2739

عزیزم سزارین برای هرکسی ی جوره؛من سزارین کردم از شیاف استفاده نکردم دردم خیلی نبود انشالله برای شما هم همین باشه؛نگران نباش 

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏

۱۰۰ن زیادنیست ولی مشکل اینه ن میتونی بخندی ن گریه کنی🤭من اینش برام سخت بود میترسبدم حس مبکردم بخیه ها کش میاد عطسه سرفه هم خیلی بده 🥴

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم استرس نداشته باش خیلس راحته من که درد زیادی نداشتم که از شیاف استفاده کنم کلا. بعدشم بعد سزارین همون تو اتاق عمل بگو پمپ درد میخوام بزنن بهت مسکنه خیلی خوبیه اون ی ذره دردتم از بین میبره

2731

همون جا بیمارستان بهت میگه 

برای من که شیاف ۱۰۰ بود 

نگران نباش تا بخواد از بی حسی در بیاد کلی مسکن بهت میزنن که دیگه درد نکشی 

من که بیشترین دردم وفتی بود که برای اولین بار خواستم راه برم توی بیمارستان 

بعدش دیگه درد زیادی نداشتم و با همون شیاف آروم میشد 

نگران نباش خیلی آسون تر از چیزیه که ازش می ترسی

همون جا بیمارستان بهت میگه  برای من که شیاف ۱۰۰ بود  نگران نباش تا بخواد از بی حسی در بی ...

اون فشار دادانه دردش خیلی زیلده؟؟ دردش چجوریه قابل تحمله

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درد اولشه که بگو تو اتاق عمل برات پمپ درد اماده کنن منکه بعدش یروز فقط درد داشتم اونم ن خیلی کلا دوبار شیاف استفاده کردم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
عزیزم سزارین برای هرکسی ی جوره؛من سزارین کردم از شیاف استفاده نکردم دردم خیلی نبود انشالله برای شما ...

دکترم گفت ۵۰ بزن

ولی من میخام شیاف ۱۰۰ بزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دکترم گفت ۴ ساعت بعد عمل میان فشار میدن

😐والا من دوماه پیش سزارین شدم اصلا همچین خبری نبود پرستار گفت تو اتاق عمل تو بیحسی واست انجام دادن

😐والا من دوماه پیش سزارین شدم اصلا همچین خبری نبود پرستار گفت تو اتاق عمل تو بیحسی واست انجام دادن

دکتر من گفت ۴ ساعت بعد عمل میان شکمت فشار بدن

من از همینش میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر من گفت ۴ ساعت بعد عمل میان شکمت فشار بدن من از همینش میترسم

فک‌ نکنما اون واسه طبیعی هاست سزارین همون موقع که شکم بازه فشار میدن

اخه من سزارینم دکترمم خودش میدونه

گفتم که منم سزارین بودم والا دکترمم یکی از بهترینای شهرمون بود خصوصیم بودم اصلا همچین چیزی ندیدم ن تنها خودم اطرافیانمم یکی دونفر گفتن نه😶