2733
2734
عنوان

شوهرم😩😩😩

1727 بازدید | 49 پست

جلوجمع خانواده اش من مسخره میکنه  وملت میخندونه بعد میام خونه دعوا میکنم این چه کاریه میگه تو بی جنبه ای من دارم شوخی میکنم،اما اگه من همچین کاری باهاش توجمع خانواده ام بکنم جلو اونا پامیشه کتکم میزنه چیکارکنم از سرش بیفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی محلی

سرد بودن 

کم کم از سرش بنداز ن خیلی پیش برو ک کلا سرد بشه ن خیلی گرم بگیر ک اصلا پشیمون نشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
2738

من فک میکردم کتک زدن منسوخ شده، یا حداقل خیلی خیلی کم شده، ولی انقد توی نینی سایت میشنوم کتک خوردیم دیگه مغزم سوت کشیده😭😭😭

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

برای خندوندن خانوادش هرکاری میکنه پیش بگو من پیش اونا سبک میکنی ی باردیگه تکرارکردهمون جاجلوخانوادش جوابشوبده ضایع بشه بعدم برگردد بیا خونت

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
بی محلی مثلا چیکار میکنه دقیق؟

مثلا میگه دماغش نگاه انگار شیپور پادگان،یامیگه زن من از اول گیج وخنگ بود من دلم براش سوخت گرفتمش که تودست ننه باباش نترشه ،یاعینک میزنم جلوهمه چاهار چشمی یاموش کور صدام میکنه اونم اکثر مواقع جاری ها هم هستن توجمع جلو همه میگ