2737
2734

چرا صاحب کار اگه زن یا دوست دختر داشته باشه فکر میکنن منشی مشکل دار و  خ ....؟؟؟؟

فکر میکنم خیلی منشی ها بدبختن از این نظر😐

نظر شماها چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظری ندارم درموردشون

ولی از این منشیایی که از خود صاحب کار و یا مثلا منشی دکتر که خودشونو میگیرن و با ادا کار میکنن چندشم میشه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
چون منشی ها هستن که کرم اولیه رو میریزن و ....یسریاشونم پرررو چنان با صاحبکار و .... بگو و بخند میکن ...

دقیقا. من خودم کارفرما هستم. معضل اینو دارم به خانومه میگم لطفا انقدر نیا قسمت آقایون با اونا بشینی صبحانه و ناهار

2740

نه،منشی هم دیدم اینقدر سرسنگین و با وقار رفتار کرده...

ولی اکثر قریب به اتفاقشون از صاحب کارشون،صاحبترن.در این حد حس ریاست دارن😂

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️