2737
2739
عنوان

پریود نمیشم

48 بازدید | 6 پست

من ۱۱ روز پریودم عقب افتاده. سابقه پریود نامنظم زیاد دارم. باردار هم نیستم بیبی چک گذاشتم منفی بود چیکار کنم خیلی روی اعصابمه ماه پیش یه هفته جلو انداختم این ماه ۱۰ روز عقب

من سابقه عقب انداختن ندارم الان ۹ روزه عقب انداختم دوروز پیش بی بی زدم منفی بود

کل بدنم به هم ریخته

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
من سابقه عقب انداختن ندارم الان ۹ روزه عقب انداختم دوروز پیش بی بی زدم منفی بود کل بدنم به هم ریخته

من سابقه نداشتم اصلا ماه پیش دوهفته عقب انداختم کلی سونو آزمایش دادم روز ۱۵ پریود شدم🤐

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سابقه نداشتم اصلا ماه پیش دوهفته عقب انداختم کلی سونو آزمایش دادم روز ۱۵ پریود شدم🤐

فدات عزیز مهربون

دلداری خدبی بود کاش منم پریود بشم

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2728
فدات عزیز مهربون دلداری خدبی بود کاش منم پریود بشم

میشی دکتر به من گفت طبیعیه تو دوران زندگی هر خانومی ممکنه دوسه بار اینجوری پیش بیاد و اصلا اشکالی نداره 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰