2733
2739
عنوان

زن داداشم زنگ زد ازم یه چیزی خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی

اینکه، وسیله ازکسی قرض بگیرن

هم به خاطرشخصیت خودشون خوب نیست

هم این عادت بدی ، ذهنیت دیگران بدمیشه تنسبت به طرف مقابل، 

قانع باشن، حالا تکراری بپوشن چی میشه؟

خصوصا اگرفررندداشته باشن، ازنظرتربیتی هم خوب نیست

نمیدونم شایدمن خیلی سخت گیرم، ومهم این مسائل برام 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
من متنفرم از این مدل آدما عزت نفس هم خوب چیزیه لباس رو آدم قرض میگیره؟یکی از دختر عمو هام اینجوریه ...

من اصلا متوجه نمیشم که چرا همچین کاری می‌کنه با اینکه تو عید چند دست لباس خرید باز هر چی تن من میبینه به نظرش خیلی قشنگ میاد یه بار صراحتا بهش گفتم که لباس بیرون من به کسی قرض نمیدم مگر اینکه لباس مجلسی برا عروسی جایی باشه

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

من اصلا بااین رفتار نمیتونم کنار بیام خیلی زشته واقعا . 

بنظزم خوب کاری کردی... 

البته من و خواهرم ازاین کارها زیاد میکنیم اما نه با کسی دیگه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
خودش یه عالمه لباس داره من حتی میرم خودشون مهمونی برا چند ساعت لباس راحتی برا خودم بر میدارم که مجبو ...

همسایه روبرویی مامانم که وضع مالیشون عااالیه یکبار از مامانم طلا قرض گرفته بود داشت می‌رفت مهمونی😄حالا خودش از اونایی بود که ادعای کلاس داشت و هر دفعه یه مدل طلا می‌انداخت تو خونه حتی.مثلا صبح یه دستبند شب میدیدیش النگو و....

منم خوشم نمیاد،لباس شخصیه،

اینکه میگن آبروی فلانه و ...

مگه آبرو به لباسه ،مخصوصا وقتی خودت لباس داری😕

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من اصلا متوجه نمیشم که چرا همچین کاری می‌کنه با اینکه تو عید چند دست لباس خرید باز هر چی تن من میبین ...

شما بعنوان مدل براش جذابیت داری😁♥️اما من لباس مجلسی هم دوست ندارم قرض بدم

خداروشکر سایزمم به اطرافیان نمیخوره لاغرم و اکثر لباس مجلسی ام کوتاه و بازه

خودش یه عالمه لباس داره من حتی میرم خودشون مهمونی برا چند ساعت لباس راحتی برا خودم بر میدارم که مجبو ...

این ک مستقیم بهش گفتی و قبول نمیکنه اشتباه کار اونه 

ولی کلا بعضیا مشکلی ندارن با این قضیه 

من خودم خونه خواهر شوهرام میرم یا اونا میان راحتیم باهم از وسایل هم استفاده میکنیم