2733
2739
عنوان

دلی که آروم نمیگیره💔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکاااری میکنم ولی نصف شبا از خواب میپرم یا... من روزی ۳ساعتم به زور میخوابم 

وای خب خودت اذیت میشی مریض میشیاا

اول مراقب خودت باش

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
ن ک بخواد برگرده ن  از خدا بخا اروم شی بشین باهاش درد دل کن

مگه خدا قادر بر هر چیزی نیست

خب یه نگاه هم به دل من مینداخت

من یک هزارم اون پسر عاشق نبودم ولی الان کسی بهم میگه دوست دارم حالم بد میشه

چندماهم گذشته

درد دل میکنم ولی چه فایده

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2731
وای خب خودت اذیت میشی مریض میشیاا اول مراقب خودت باش

دست خودم که نیست🙂الان از شدت سر درد و قلبم خیلییی حالم بده

کاری ازم بر نمیاد

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
مگه خدا قادر بر هر چیزی نیست خب یه نگاه هم به دل من مینداخت من یک هزارم اون پسر عاشق نبودم ولی الا ...

هیچ کار خدا بی حکمت نیست منم از شخصی جدا شدم ک ب قول معروف عاشق و معشوق هم بودیم همه میدونستن نامزدمم بود

وقتی تموم شد تو شک بودم باورم نمیشد

الان 9 ماه از اون قضیه میگذره اونم داره ازدواج میکنه مجدد

ادم سختی میکشه و واقعا درکت میکنم چی میکشی 

خدا مارو برا هم نخواست  منم رو کارش پا فشاری نکردم گذاشتم بچرخه ببینم تهش میخاد چی بشه اخرش خودت حکمت این قضیرو میفهمی

هیچ کار خدا بی حکمت نیست منم از شخصی جدا شدم ک ب قول معروف عاشق و معشوق هم بودیم همه میدونستن نامزدم ...

یچیزی بگم فقط

حکمت و قسمت واسه ماهایی گذاشتن که کاری از دستمون برنمیاد وگرنه این چیزا وجود نداره عادتمون دادن هرچیزی به دلمون نشد بگن قسمته

اما شانس وجود داره که ندارم یبار یبااااار تو عمرم گفتم خدایا من تمام زورم زدم تو هم کمک کن به دلم نگاه کن

متاسفم بابت تجربه مشابهت

یچیزی بگم فقط حکمت و قسمت واسه ماهایی گذاشتن که کاری از دستمون برنمیاد وگرنه این چیزا وجود نداره عا ...

حرفت کاملا منطقیه 

ولی ببین بشینی خودتو زجر بدی کاری از پیش میبری هرر چند درکت میکنم الان چقد داغونه حالت بخدا میدونم هراسون از خواب پاشدن چجوریه..  

ی کاری بکن پاشو برو پیاده روی  و گریه کن داد بزن خالی بشی

2738
حرفت کاملا منطقیه  ولی ببین بشینی خودتو زجر بدی کاری از پیش میبری هرر چند درکت میکنم الان چقد ...

زیاد حرف زدم ببخش

باور میکنی ساعتها تنهایی تو شهر قدم میزنم درس میخونم چت میکنم و.....ولی بازم ته دلم میگم باید میشد 

هیچکاری ازم برنمیاد کجا برم

زیاد حرف زدم ببخش باور میکنی ساعتها تنهایی تو شهر قدم میزنم درس میخونم چت میکنم و.....ولی بازم ته د ...

ن بابا راحت باش این چ  حرفیه عزیزم

منم مث تو ام بخدا ولی هیچ کاری نمیشه کرد مجبوریم بسازیم و بسوزیم تازه من طرف ازدواجم کردههه دخترر  

دیگه فک کن چی میکشم

ن بابا راحت باش این چ  حرفیه عزیزم منم مث تو ام بخدا ولی هیچ کاری نمیشه کرد مجبوریم بسازیم و ب ...

🙂اینم رفته با کسی دیگه(از سر تنهایی رفت اینو میدونم ولی زود وابسته میشه)یعنی اونم دوست داره؟

اگه عاشق نبود اگه اون همه مجنون نبود شاید الانم اذیت نمیشدم چون منطقی فکر میکنم

🙂اینم رفته با کسی دیگه(از سر تنهایی رفت اینو میدونم ولی زود وابسته میشه)یعنی اونم دوست داره؟ اگه ع ...

میدونم کلیشه ایه بگم رها کن زندگی خودتو بکن کاریش نداشته باش

ولی ب این چیزا فک نکنی بردی خودتو بساز واسه ادم بعدی زندگیت

میدونم کلیشه ایه بگم رها کن زندگی خودتو بکن کاریش نداشته باش ولی ب این چیزا فک نکنی بردی خودتو بساز ...

اوهوم🙂❤️