2737
2734
عنوان

اونایی ک فکر میکنن زیبا نیستن بیان🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 33 پست
هعی🙂💔نظره لطفته قشنگم 

میشه به عنوان یه دوست به حرفم گوش بدی لطفا؟ 

خودشناسی کن و خودسازی 

میدونی این مشکل بی اعتماد بنفسی ات حاد هست و بعدا برات مشکلات بزرگتری به وجود میاره؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ندیده با توجه به تعریفی هات میگم چقدر خوشگلی واقعااااا

منوخودم پوستم سبزه اس موهام مشکی صورتم جوش داره بازم همیشه میگم چقدر خوشگلم 

تو دیگه چرا عزیزم

من واسه بحثی که یه هفته دیگه یادم نمیاد،خودمو ناراحت نمیکنم😉
منم بیرون میرم همه دائم بهم نگاه میکنن ببین اگه بخوای حساسیت به خرج بدی خودت اذیت میشی سعی کن برات ع ...

اره خیلی حساسم جدی یا مثلن دوستم منو بیرون دیده بود (من ندیدمش) برگشتم خونه پیام داده بود ک دیدمت بیرون.

تا یک هفته استرس داشتم ک منو چطور دیده💔

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2728
اینا واسه من ملاکه زیبایی نیست!! تو شهره ما کم هست اینطور خودمم اصالتن کوردم برای همین زیاد تو دیدم ...

خوب تو دید بودن بده ؟

بعد ملاک زیبایی چیه ؟

کدوم عضو از صورتت زشته ؟

عزیزم پوست روشن اصلا از نظره من ملاکه زیبایی نیست فقط تو شهره ما تقریبن کمه واسه همین در معرضه دیدم. ...

اتفاقا پوست روشن خیلی ملاکه دیدم که میگم همه سفید پسندن حدقل تو ایران خودمم عاشق پوست سفیدم از اون ادمایی هم که پوست سفید میبینم نگاش میکنم همش😂 حداقل تو ایران ملاکه

میشه به عنوان یه دوست به حرفم گوش بدی لطفا؟  خودشناسی کن و خودسازی  میدونی این مشکل بی ا ...

آره میدونم ولی نمیدونم باید چیکار کنم 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2740
چندسالته؟چرا نمیزارن؟

متولده بهار ۸۴ هستم گلم.

چون سنتی و حساسن خانوادم متاسفانه و مرد سالاریه!! 

ببین ندیده با توجه به تعریفی هات میگم چقدر خوشگلی واقعااااا منوخودم پوستم سبزه اس موهام مشکی صورتم ...

مرسی فدات عزیزم توم قشنگی🥲❤من مشکلم اعتماد بنفسه. 

آره میدونم ولی نمیدونم باید چیکار کنم 

عیب هاتو داخل یه دفتر بنویس 

خوبی ها و زیبایی ها و نکات مثبت رو هم بنویس 

داخل گوگل پادکست ، تلگرام، یوتیوب پر از پادکست و کتاب هایی هست که درباره ی عیب و نقص ها و راه حل هاست. 

کتاب بخون، پادکست گوش بده، ورزش کن، به خودت برس به خودت اعتماد بنفس بده زیبایی ها تو ببین 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچها من واقعا منظوری نداشتم.. میخاستم بگم ب این علت خیلی تو دیدم خاهشن بد برداشت نکنید.

فقط یادم بدید و راهنماییم کنید چطوری اعتماد بنفس داشته باشم.

خوب تو دید بودن بده ؟ بعد ملاک زیبایی چیه ؟ کدوم عضو از صورتت زشته ؟

اره واسه منی ک استرس میگیرم بده‌.

ملاک زیباییو نمیدونم ولی من زیبا نیستم!

بینیم یکم بزرگه فرمش خوبه ولی خب بزرگه و چند نفری هم بهم گفتن ولی خانوادم اجازه نمیدن عمل کنم:)