2733
2739

🌳 راهکار عملی

🔆 سعی کنید نماز شبتون ترک نشه.فقط یازده دقیقه وقت میبره.

🌀نماز شبو تو سه زمان می تونی بخونی: 👇

1 بعد از نماز عشاء.

2 بعد از نیمه شب

3 از صبح تا شب، به نیت قضا

⬅ بهترین زمان برای خوندن نمازشب، یک ساعت قبل از اذان صبحه. ولی اگر در بهترین زمان نتونستی بخونی، توی دو زمان دیگه بخون، ولی ترکش نکن.

🌻چه جوری نماز شب بخونیم؟

🌗 4 تا دو رکعت به نیت نماز شب.

🌗 2 رکعت به نیت نماز شفع

🌗 یک رکعت به نیت نماز وتر

➕ جمعا میشه 11 رکعت.

❌ نماز شبو طولانی نخون، بخصوص اگر نیمه شب می خوای بخونی. اینجوری خسته میشی، اونوقت شیطون دیگه نمیذاره بخونی.

✅ توی نماز شب، فقط حمد بخون، سوره لازم نداره.

✅ قنوت نمی خواد بگیری در قنوت نماز وتر هم لازم نیست به چهل تا مومن دعا کنی. لازم نیست هفتاد تا استغفار بگی، بلکه هفت بارذکر هذامَقامُ الْعائِذِبِكَ مِنَ اَلْنار کافیه.

✅ فضیلت نمازهای شفع و وتر بیشتر از هشت رکعتیه که به نیت نمازشب خوانده میشه. می تونید فقط به نماز شفع و وتر اکتفا کنید و هشت رکعت نماز شبو نخونید.

✅ اگر وقت برای نماز شب، کم باشه می تونید فقط نماز وتر بخونید.

✅ لازم نیست یازده رکعتو یه باره بخونی تاخسته بشی، بینشون فاصله بده. همانطور که پیامبر با فاصله نماز شب می خواند.

✅مثلا دو رکعت ساعت 9 شب بخون، دو رکعت ساعت 9:30، دو رکعت ساعت 10، .... و به همین ترتیب. با فاصله خواندن فضیلتش بیشتره.

✅اگر نتونستی بعد از نماز عشا، یا نیمه شب بخونی، از  صبح تاشب، وقت داری قضاشو بخونی.

✅امام صادق علیه السلام از قول رسول خدا، نقل می کند: 

🍃خداوند به بنده ای که نماز شب را در روز قضا می کند، مباهت می کند و می فرماید: " ای فرشتگان من! این بنده ی من، چیزی را که بر او واجب نکرده ام، قضا می کند. گواه باشید که من او را آمرزیدم. 🍃

✅ نماز نافله رو بدون مهر،بدون رکوع و سجود، بدون قنوت، و حتی در حال راه رفتن میشه خوند.

✅ اگر وقت نداشتی، قضای نماز شبت رو توی خیابون بخون،توی کلاس،توی محل کارت بخون.کافیه نیت کنی، حمدو بخونی، بعد با اشاره رکوع و سجودو بجا بیاری.

⬅ببین، دیگه بهونه نیار.خدا اینقدر این نمازو آسون کرده که من و تو بهونه ای برای نخوندنش نداشته باشیم. 

🔗میگیم ما اینجوری به دلمون نمی چسبه.....اینا وسوسه های شیطونه!!! خدا قبول داره،اونوقت شیطون نمیذاره.هرجور تونستی نمازشبتو بخون،خدا زود راضی میشه.

فعلا نماز شبتونو بهمین آسونی شروع کنید،بعد کم کم عشقتون به این عبادت اینقدر زیادمیشه که مثل بسیاری از بزرگان،از این نماز،دل نمی کنید.

تو نمازشبتون،برای فرج امام مهدی غریبمون دعا کنین

از مدیر سایت بعیده ، اجازه داده عکس خودتونو بذارید پروفایل 

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون‌.راستی یه چیزی فکرمو مشغول کرده آیا عبادت زیاد چشم سوم و باز میکنه چرا میگن چله برندارید سنگینه؟چاکراها رو باز کردن یعنی چی میدونین؟بعدش تو بیداری صداهایی میشنید بعد گرفتن حرز امام جواد دیگه همه چی عادی برگشت

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2728
ممنون‌.راستی یه چیزی فکرمو مشغول کرده آیا عبادت زیاد چشم سوم و باز میکنه چرا میگن چله برندارید سنگین ...

نماز شب باز میکنه . متسفانه خیلی قویه و خطرناک 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نماز شب باز میکنه . متسفانه خیلی قویه و خطرناک 

جدی؟ 

من نماز شب میخونم درعین حال ترسو هستم و خیلی حساس 

یعنی اینا به هم ارتباط داره؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
جدی؟  من نماز شب میخونم درعین حال ترسو هستم و خیلی حساس  یعنی اینا به هم ارتباط داره؟&nb ...

ترس نداره که . اصلا متوجه نمیشی . بعد که به خودت میایی میگی اینا چی بود دیدم .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
ترس نداره که . اصلا متوجه نمیشی . بعد که به خودت میایی میگی اینا چی بود دیدم .

نه اینطور نمیشم 

میتونم بگم اگر حس بدی در شما به وجود نمیاره؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
نه اینطور نمیشم  میتونم بگم اگر حس بدی در شما به وجود نمیاره؟

حس بد نه . فقط به هر کی بگم باور نمیکنه . فکر میکنن توهم زدم

جدی؟  من نماز شب میخونم درعین حال ترسو هستم و خیلی حساس  یعنی اینا به هم ارتباط داره؟&nb ...

میشه تونماز شبت اگه دلت خواست برام دعاکنی اسمم فاطمه هست دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضرت فاطمه زهراوامام زمان ضامن زندگیم بشن وآبروم حفظ بشه😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
حس بد نه . فقط به هر کی بگم باور نمیکنه . فکر میکنن توهم زدم

( اگر میترسی یا بارداری نخون) 

من اینطورم که حس میگیرم از مکان و ادم ها مثلا خونه مون سمت سرویس بشدت نیروی بد و منفی داره ... من شبا شرایطش رو خواب می بینم و میدونم از چیه و کیه و بشدت میترسم ... 

یا یهو چشم باز میکنم و چهره های مختلف میبینم . 

شاید فکر کنی توهمه اما من اون شب بیدار بودم داخل نی نی سایت هم بودم تازه گوشی رو گذاشتم کنار و چشم هامو بستم ، وقتی برای پتو انداختن چشمامو باز کردم یه چهره رو روبروی خودم دیدم ( فاصله اش کم نبود) حتی انقدر دقیق دیدم که چتری موهای مشکی اش و چشم های گرد و مشکی رو یادمه! 

و..... 

میشه تونماز شبت اگه دلت خواست برام دعاکنی اسمم فاطمه هست   دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه ...

به روی چشم عزیزم 

ناامید نباش 💙 

خدا درستش میکنه خودتم از نمازشب، زیارت عاشورا و نادعلی غافل نشو

به روی چشم عزیزم  ناامید نباش 💙  خدا درستش میکنه خودتم از نمازشب، زیارت عاشورا و نادعلی ...

ممنون عزیزم ان شاءالله حاجت روابشی

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
ممنون‌.راستی یه چیزی فکرمو مشغول کرده آیا عبادت زیاد چشم سوم و باز میکنه چرا میگن چله برندارید سنگین ...

باسلام واحترام. عبادت خالصانه برای رضای خدا نه برای بازشدن چشم برزخی یا چشم سوم  خیلی چیزها به آدم میده ولی باید همراه با ترک گناهان باشه و مراقبه و تداوم.چله برنداشتنو اینها تو روایات نیومده اما چهل شب مداوم پشت هم نمازشب خواندن برکات عجیب دارد