2733
2734

اومده ولی ارتباطی نیست احوال پرسی بود ..زیاد باهاش گرم نگرفتم سرسنگینم اونم همینطور ..بهم پیم نمیدم ولی استوریمذگاهی ریپلا میزنه ...جواب های کوتاه بهم میدیم ...الآنم چت نداریم 

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این دوباره برگشتنا فایده نداره 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2740

هروقت میرفت میومد با اغوش باز استقبال میکردم بارها دلم شکست افسرده شدم بار اخر بعد شش ماه بزگشت بعد دو هفته بازم قهر کرد یه ماه پیداش نشد وقتی پیداش شد بش گفتم نامزد کردم .. واقعا ولش کردم ازدواج کردم

هروقت میرفت میومد با اغوش باز استقبال میکردم بارها دلم شکست افسرده شدم بار اخر بعد شش ماه بزگشت بعد ...

الان خوشبختی 

یدونه با پشت دست میزدم دهنش که راهشو گم کنه برنگرده   مگه اسباب بازی  یا وسیله پر کرد ...

گفت دلم برات ی زره شده