2733
2734
عنوان

به شدت از خودم نامید شدم 😭😭

292 بازدید | 43 پست

آنقدر ناتوان نبودم توی همه چیز 💔

فردا عصر امتحان دارم و هیچی بلد نیستم حتی یک درصدش هم نمی تونم تا فردا یاد بگیرم 😭

به خودم قول داده بودم اینار دیگه اینطوری نشه و الان در بدترین وضعیت خودم قرار دارم 

با اینکه امتحان دارم اصلا نمی تونم بخوابم 

به خاطر این ناراحت نیستم که امتحان رو بد میدم و قبول نمیشم ناراحتم که حرف خودم رو انداختم زمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امتحان مهمیه ؟

اگر برای مدرسه اس و نمره اش قرار نیست مستقیم تو کنکور یا چیز دیگه ای تاثیر داشته باشه دیگه خودت رو اذیت نکن ( اصلا مهم نیس)هر چقدر تونستی بخون برو امتحان

اما دیگه هم نذار تکرار بشه که اذیت بشی 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  

نمونه سوالات با جواباشونو بخون. مال سالهای قبل رو 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

دوازدهم دبنیش سخته ولی بقیه پایه ها به نسب دوازدهم ساده تره

استرس اصلا نداشته باش اگر خوابت نمیاد شروع کن لخوندن حتی شده اگر کل کتابه چن درس نمرش زیاده بخون ولی سعی کن یاد بگیری اگرم خسته ای دچساعتی بخوای بعد شروع کن پرقدرت 

برای من خیلی مهم بود 🥲

واقعا اگر نمره اش جایی تاثیر نداره ( کنکور رو میگم )فرقی نداره چه درسی باشه تو آینده ات هیچ تاثیری نداره حتی سر سوزنی حتی اگر صفر بشی درس رو برای یادگیری بخون عزیزم 

و خودت رو بیهوده عذاب نده

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)