2733
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم شوهرم دخترمو کتک زد نتونستم کاری کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 13916 بازدید | 317 پست
خودتو جم و جور کن و ازین به بعد یجوری بچه رو خوابشو درست من تایم هایی که این دیو سه سر خونه اس بچه ب ...

دیگه کم اوردم غذاشو قبل اینکه بیاد میدم خودشم همش میمونه اتاق وقتی باباش میاد دیگه نمیدونم چیکار کنم

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
مگه نمیگی به قصد کشت میزنه. خب خودت رو فدای بچه میکردی. دوماً شوهرت رو ببر روانپزشک یهو یه کاری دستت ...

وای یادم می افته دلم میخواد بمیرم هی میگم چرا کاری نکردم چقدر ترسوام

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم نمی‌دونستم تشکر بابت اطلاع رسانی ات ♥️♥️

تشکر برای چی.کاری نکردم که.کتاب قشنگیه.از کتابخونه گرفتم خوندم.یه عارفی از عشق زیاد به خداوند متعال قلبش میسوزه و سیاه میشه وقتی از دنیا میره.وقت کردین بخونینش. خیلی قشنگه😊💚💛

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
عزیزم با دوتا کتک عقده ای نمیشه اون دوتا کتک خیلیا خوردن زود همه چیو به خودتون نگیرین متن خوب بخون چ ...

دقیقا ما مالک بچه نیستم ما اونو دعوت کردیم به این دنیا و بچه فقط امانت خداست دست ما 

و به نظر من که خودم مادر دوتا بچه هستم بچه من از هر کسی به من ارجح تر هستن حتی شوهرم من اگه یه جا پای شوهرم یا بچه ام چسط باشه صد درصد اول مصلحت بچه هام رو در نظر میگیرم چون شوهر خودش آدم بالغ توانایی دفاع از خودشو داره ولی بچه چی که تنها حامیش من هستم

2728
با دخترت حرف بزن تقصیر و گناهی که داشته بهش توضیح بده و کاری که باید میکرده .  بجه ها تو این س ...

به خدا هی گفتم الان میادا یواش جلو دهنشو گرفتم جیغ نکشه اصلا گوش نمیداد 

تشکر برای چی.کاری نکردم که.کتاب قشنگیه.از کتابخونه گرفتم خوندم.یه عارفی از عشق زیاد به خداوند متعال ...

حتما میخونم ممنون مهربون 

وای یادم می افته دلم میخواد بمیرم هی میگم چرا کاری نکردم چقدر ترسوام

خب حالا دیگه گذشته . بیا برا بچه ات جبران کن. ببین چی دوست داره براش بپز. یه اسباب بازی یا هدیه ای که دوست داره. پارکی تفریحی ببرش. شوهرت بعدش پشیمون میشه یا نه؟؟

2738
خب حالا دیگه گذشته . بیا برا بچه ات جبران کن. ببین چی دوست داره براش بپز. یه اسباب بازی یا هدیه ای ک ...

امروز هر چی بگه گوش میکنم تا جبران کنم براش نه اصلا عین خیالش هم نیست فکر میکنه حق با اونه و داره تربیت میکنه 

انشاالله دیگه بچه دار نشی و همسن یک دونه رو به نحو احسن با همچین مرد روان پریشی بزرگ کنی 

میخواستم یکی دیگه بیارم دخترم تنها نباشه دیگه توبه به خدا چرا یکی دیگه بیارم وقتی عرضه دفاع ازش ندارم

به امام حسین تنها امیدم اون دنیاست دست من باشه و یقه اون 

چرا اون دنیا ،؟ خدا این دنیا بهت داده تو هم به بچت دادی خودتو بچتو نجات بده که فقط خودت مسئولی ، دخترت از الان کتک خور بشه چه آینده ای در انتظارشه ؟ 

امروز هر چی بگه گوش میکنم تا جبران کنم براش نه اصلا عین خیالش هم نیست فکر میکنه حق با اونه و داره تر ...

پس واقعا مشکل داره . اگه بعدش پشیمون میشد میگفتم صفرای خونش بالا بوده عصبی شده میگفتم سردیجات بده بخوره ولی الان نه . کاش خودت باهاش حرف بزنی. شوهرت مشکل تربیت داشته تو خونه پدریش. مثلاً پدری خشن یا مادری خشن یا..

اینقدر کثیفه از موهاش گرفت سرشو کوبید زمین لگد زد اصلا فکر نمیکنه میمیره بچه است زلیل بشه به همین وق ...

چه مرگشه مرتیکه اینجوری کرده آخه؟؟؟ بچه ۶ ساله چقدر جثه داره که اینجوری کتک بخوره...

بعد بچه‌های دور و اطراف ما یه جوری سوسول بار میان اصلا تو تصورم نمیگنجه کسی بچه رو اینجور بزنه!