2737
2734
عنوان

اراده من یا خدا

180 بازدید | 22 پست

چرا ذهنی آروم ندارم 

خسته شدم 

دوست دارم بسپارم ب خدا ولی نمیتونم 

میترسم همه چیز بد پیش بره 

خیلی میترسم راهی که رسم کردم خوب پیش نره 

آرزوم این بود ب خدا بسپارم و یکم مغز و دلم آروم شه ولی انگار ن انگار😔

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡

میفهمم ولی بعد از دوسال کلنجار بالاخره سپردم دست خدا و الان خیلی آرومم البته دارم تلاشمو میکنم ولی تهش دست خداعه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم ولی بعد از دوسال کلنجار بالاخره سپردم دست خدا و الان خیلی آرومم البته دارم تلاشمو میکنم ولی ت ...

خداروشکر ،من نمیتونم و خیلی خسته شدم دیگه ، ذهنم پر از فکره ،میشه نمیشه خوب میشه بدتر میشه و.... 

2728
تو شوهر داری و دوتا بچه  نباید ضعیف باشی

تصمیم ب جابجایی گرفتیم ک بریم شهر مادرماینا ولی الان پر از دغدغه ام و فکر و فکر و فکر ... ک آیا زندگیم خوب میشه؟!یه وقت بهم نریزه همه چی،همه چی بدتر نشه ،و.... 

تصمیم ب جابجایی گرفتیم ک بریم شهر مادرماینا ولی الان پر از دغدغه ام و فکر و فکر و فکر ... ک آیا زندگ ...

وقتی همش به یه موضوع فکر میکنی مثل یه گلوله برفی می مونه از گوه میفته پایین اون گلوله بزرگ و بزرگتر میشه 

تو هم داری به این موضوع فکر میکنی داری بهش پرو بال میدی داری همش اونو برای خودت بزرگ و بزرگتر میکنی

درحالی که اینجوری نیست آسون بگیر

2740
وقتی همش به یه موضوع فکر میکنی مثل یه گلوله برفی می مونه از گوه میفته پایین اون گلوله بزرگ و بزرگتر ...

نوقته ات رو چندین بار خوندم و دقیقا درسته حرفات ،ولی انگار دست خودم نیست انگار

منم خیلی وقتا همینم.انگار نمیدونی باید دقیقا به چی تکیه کنی اما 

انگار نمیدونی کجایی ،چی برات خوبه ،باید چیکار کنی ،کدوم راه رو انتخاب کنی ، وسط ی بیابونی انگار 

اگه همه چی بد بشه چی ؟!

اصلا به این فکر نکن عزیزم

مگه خدا بد میخواد برای کسی

یعنی تو زندگی هیچکس بد پیش نمیاد؟ هر بدی پیش بیاد برای تصمیم شما خواهد بود؟

هیچکس از آینده خبر نداره

توکل کن به خدا