2737
2734
عنوان

کلم بروکلی ضد کیسته تخمدونه ولی بخورم میگوزم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 35 پست
من فقط پریود دردناک رو دارم که خیلی هم شدیید درد میکشم دقیقا عین درد زایمان نمیدونم از چیه

یا کیست تخمدانه یا فیبروم 

برو درمانش کن نفس راحت بکش

كُلٌّ فِي فَلَكٍ همه چیز در گردش است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا کیست تخمدانه یا فیبروم  برو درمانش کن نفس راحت بکش

حس میکنم هیچوقت دیگه پریود بدون درد نخواهم داشت

فیبروم با جراحی از بین می‌ره یا قرص ؟وای خیلی بدم میاد از سونو رفتن و نشستن اونجا و معتلیش

اینایی که گفتی مشکل پلی کیستیک بودنه که! کیست معمولی که سه ماه ld میخوری و فولیک اسید یا قرص یونی ز ...

سونو دادم پلی کیستینگ نبودم الان نمیدونم در چه وضعیم 

ولی کیست داشتم ۳ دوره ال دی خوردم خوب بود حدود یه سال درد نداشتم 

الان چندین دوره س که دردام شروع شده 

فک کنم نباید تو پریودی حموم برم 

2731
حس میکنم هیچوقت دیگه پریود بدون درد نخواهم داشت فیبروم با جراحی از بین می‌ره یا قرص ؟وای خیلی بدم م ...

فیبروم خیلی سخته خدا نکنه فیبروم باشه 

حالا تو برو یه سونوگرافی بده 

جراحی اخرین مرحلس شاید با قرص  حل شد 

سونو دادم پلی کیستینگ نبودم الان نمیدونم در چه وضعیم  ولی کیست داشتم ۳ دوره ال دی خوردم خوب بو ...

غذاهاي كارخانجاتي نخور. غذاهاي كه مواد نگهدارنده دارم نخور. فست فود و سسس  چكاپ اين هم نخور. اكثريت غذاهاتو بايد اورگانيك باشه. پياده روي  كن. دم و باودم انجام بده كيست گرم كن بگذار روي تخمدانت

راس پیگی؟ یا خدا  سابقه جفتشو داریم

بله عزيزم حتي توي پريودي حمام رفتن خيلي بده 

همين باعث ايجاد كيست تخمدان ميشه .  بعدهم كم خوني باعث ضعف بدني و ايجاد درد بيششتر در ايام پريودي هم ميشه.

2740
چه عجیب که هیییچ دکتر زنانی نمیگه حمام در پریودی بده ولی همه اینجا عالم دهر هستن و میگن بده

عزيزم بده حتي دكتر زنان ميگن اگر نرين خيلي بهار اما اگر مجبوري كه  بري بايد  بعد از سه روز اول  پريودي بري. 

شما باور نداري از روز اول پريودي برو

[QUOTE=335666331]میرم خداراشکر تا ۳۶سالگی هم کیست نداشتم و ندارم بوی گند هم نمیدم بخاطر حمام نرفتن[/QUOTE

شما از روز اول پريودي ميريد؟؟؟؟ 

عزيزم چرا دكتر زنان ميكيره نريد؟

چون رحم باز ه و سردي و رطوبت زود جذب خودش ميكنه خيليها اول عفونت ميگيرن و بعد كيست. و خيليها هم يكسره كيست 

[QUOTE=335666331]میرم خداراشکر تا ۳۶سالگی هم کیست نداشتم و ندارم بوی گند هم نمیدم بخاطر حمام نرفتن[/ ...

دکتر زنان نمیگه نرید 

میگه توی اب نشینید

ایستاده حمام رفتن هیچ مشکلی نداره

به اسم دکتر، حرف اشتباه نزنید