2752
2734
عنوان

سونو گرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 27 پست
احتمالا فقط ساک تشکیل شده

نه این سونوی اول بود که از سایز ساک گفت دوباره دو هفته بعدش سونو رفتم که سایز خود جنین رو گفت ۴ میل هست و ۶ هفته ویک روزشه و قلب نداره

بعد مایا جون من آخرین پریودم ۱۹ بهمن  شروع شد و تاریخ پری با سن جنین خیلی اختلاف داره بنظرم ، د ...

تو‌بارداری از روز اول آخرین پریودی حساب میکنن این اختلافا طبیعیه 

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه این سونوی اول بود که از سایز ساک گفت دوباره دو هفته بعدش سونو رفتم که سایز خود جنین رو گفت ۴ میل ...

خب دو هفته دیگه مجدد سونو بده که ۸ هقته ای سونو اولو کلا بیخیال شو سن جنین تو nt  دقیقتره

عضو گروهآبی وزن هفته قبل۷۴.۵ & ۷۳.۵ & ۷۳ & ۷۰.۷۰۰&۷۰.۶۰۰&۶۹.۷۰۰&۶۹.۱۰۰&68.600&68.500&67.2600�وزن این هفته ۶7.200😑😪هدف اول ۶۵🥰🥰هدف دوم ۶۰😋🥰😍 چند روز دیگه میبینمت هوراااا تا عید لباسای خوشگل مشگل میپوشم هر لباسی دلم میخواد هورااا
آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بع ...

دکتر عوض کن‌گلم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2731
آخه سونو اولی گفت ۵ هفته و دوروزه جنین بعد دو هفته  که باز رفتم گفتن ۶ هفته و یک روزشه ، آخه بع ...

رشد نداشته عزیزم 

دکتر درست گفته

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
رشد نداشته عزیزم  دکتر درست گفته

بعد اگه رشد نداشته باشه تو برگه ی سونو نمینویسه؟

بعد آخه ببین من سونوهامو یک جا انجام ندادم ها و اولین سونو شکمی بود و دومی واژینال بود

بعد شنیدم دستگاه های سونوگرافیا فرق داره باهم و ممکنه بعضیاشون کمتر یا بیشتر نشون بدن هفته جنین رو

ببین هفته دیگه هم تکرار کن 

هفقطم ی سونو برو از اول بارداری تا اخر 

و اینک انشالله ک خیره 

تو هفت یا هشت هفته اگر جنین قلبش تشکیل نشه ب احتمال زیاد خودش سقط میشه

لک بینی و ....    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
لکه بینی ، درد،   هیچی ندارم از علائم سقط

يك هفته ديگه هم صبر كن عزيزم انشالله ك خيره🌱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیانا جون میگم اگه جنین مرده باشه یا رشدش متوقف شده باشه تو برگه ی سونو مینوسن ؟ شما نمیدونی؟

دکتر میگه دیگه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼