2733
2739

خانما من تو بدترین شرایط زندگیم گیر کردم.دوتا دختر دارم و الان دوماهه رژیم و قرص دارو تقویتی میخورم واسه پسردار شدن.

هفته آینده قرار اقدام کنم ولی اصلا دلم آروم نیست.

۶ماه زیرنظر دکتر بودم واسه آی وی اف ولی نشد

متاسفم

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونم سخته ولی دلتو باید بزنی به دریا یا کلا انجام ندی یا این ریسک بپذیرید که ممکنه دختر بشه 

دختر داشتن خیلیم قشنگه عزیزه دلم میدونم آدم دلش میخواد یه جنسیت دیگه رو هم تجربه کنه انشاالله این نی نی پسر میشه 

انشاالله هرچی به صلاحتونه پیش بیاد

2738
یه دونه دختر دارم با صدتا پسر عوضش نمیکنم  خدا صلاح بدونه ب وقتش پسر میده نداد بازم شکر

عزیزم یه پسر داشتم .دو قلو دار شدم جفت دختر .یه شب به همسرم گفتم کاش همه چی فراهم بود ۱۰ تا دیگه دختر میاوردم همه دخار بس که خوب وآرومن