2733
2739
عنوان

ده روزه بامادرم قهرم

208 بازدید | 21 پست

بگید حق بامنه یا مادرم ده روز پیش با شوهرم رفتیم خونه مادرم اینم بگم ما شاید ۳ماه یا۴ماه یکبار بریم خونه مادرم  از وقتی رسیدم خونه مادرم فقط ۵دقیقه اول بامنو بچم حرف زد بعدخواهر کوچیکم زنگ زد بااون بعدش دختر۲سال و۴ماهش همش زنگ میزد ومامانم هم همش زنگهای اونو جواب میداد دوبار بهش گفتم دیگه بسه اخه اومدم خونت چقدر حرف میزنی باز بچش قطع میکرد وزنگ میزد  مادرمم میگفت بیا با دختر خالت حرف بزن ابجیم میگفت مامان میخواد باتو حرف بزنه آخرشم بلند شدم اومدم خونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

طفلی مادرت

ازاون ورخواهربیفکرت گیرداده ازاینورهم فکرکرده توحالاحالاهاهستی گفته دل بچه نشکنه

برویه نیشگون ازاون پدرسوخته بگیر

خواهرت روهم زنگ بزن هرچی دلت خواست فحش بده ازطرف منم فحش بده

تندتندزنگ بزن به مادرت وبچه ات هم هی زنگ بزنه

مادرازودمیرن

گنج هستن گنج

قدرش روبدون

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
وا با یه بچه دو شاله در افتادی،😏 گوشی رو میگرفتی با خواهر زادت حرف میزدی خوب

عزمزمه بری خونه مادرت هزار بار خواهرزاده زنگ بزنه اونم فقط بااون حرف بزنه چه حسی پیدا میکنی اخه یه بار دوبار نبود ۴۵دقیقه حرف اخه

مادرت باید ملاحظه میکرد و می‌گفت به خواهرت که مهمون دارم. خواهرتم دیگه شورشو درآورده هی زنگ میزده که بچش حرف بزنه. البته مادر بنده خدات که نمی تونسته بگه زنگ نزن مدام اون خواهرت باید زنگ نمیزده و سر بچشو‌با یه چیز دیگه گرم می‌کرده. 

عزمزمه بری خونه مادرت هزار بار خواهرزاده زنگ بزنه اونم فقط بااون حرف بزنه چه حسی پیدا میکنی اخه یه ب ...

من هروقت میرم همینه تازه آخرشم پا میشه میاد خونه مامانم ۱۲ سالشه 

بچه هامم که کوچک ترن اذیت میکنه 

چیکار کنم دشمن خونیم که نیست خواهر زادمه

طفلی مادرت ازاون ورخواهربیفکرت گیرداده ازاینورهم فکرکرده توحالاحالاهاهستی گفته دل بچه نشکنه برویه ...

مادرم همیشه تبعیض میزاره  کسی خونش باشه اصلا جواب زنگ نمیده یازود قطع میکنه خب دختر ۲ساله منم اومده بود خونه مادر بزرگ اونو ول کرد چسبید به حرف زدن بخدا همیشه کارش تبعیض