2737
2734
عنوان

این پسر طبیعی بود شما بودین چه واکنشی نشون میدادین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 75 پست
کاری به هیچی ندارم، چرا اینو اومده به تو گفته؟ خیلی صمیمی هستین؟ مرتیکه پدوفیل مریض

من آدم خون گرمی بودم فک کنم اینطور برداشت کرد

خدایا تو تنها پناه منی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یبارم نشناختمت کامنت گذاشتم برات ولی تابلو نکردی خیلی میمونچه ایی خیلی عنترچه ایی خیلی سوسک توله ایی ...

کی بخدا ندیدمممممم ب پیرررر ندیدممم بابا همین ک گفتی دوستم دیدم 😐😐😐

خدایا تو تنها پناه منی
بابا بخدا این گوشی گلناز زنگ بزن ب خطم ببین خاموشه اونور تو شارژه من با گوشی گلی اومد دارم زبان میخو ...

گوشی گلنازباشه .دلیل نبکد کاربری جدیتو لو ندی میمون .اگ دیگ جوابتو دادم تو پی وی .برو التماس اونو بکن بیاد واسطه بشه .برو درستو بخون نامرد

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2740
دیگ دوستتندارم .زیرابی رفتی🥺باهات قهرم وایسا

بابا بخدا ساعت ۲ پا شدم همون موقع ک چت میکردیم مامانم صدام زد رفتم ی غذایی خوردم غذایی خوردم گوشی هم ۳ درصد منم خوابمو کرده بودم اومدم زبان بخونم با گوشی گلی الانم وسط زبان فکرم درگیر شد وسواسربکری دارم🥺

خدایا تو تنها پناه منی
من آدم خون گرمی بودم فک کنم اینطور برداشت کرد

نه جانم، اون هول بی‌ارزش فقط خواسته یه بحث جنسی بندازه وسط به هر نحوی که اینو گفته و راه رو برای چیزای دیگه باز کنه باهات :/

بابا بخدا ساعت ۲ پا شدم همون موقع ک چت میکردیم مامانم صدام زد رفتم ی غذایی خوردم غذایی خوردم گوشی هم ...

شوخی میکنم عزیزم .یهو شک کردم ک کل داستان این تاپیکا شبیه توعه اسمتم دیدم شک کردم دقت کردم دیدم خود بزغاله اتی🤣

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
نه جانم، اون هول بی‌ارزش فقط خواسته یه بحث جنسی بندازه وسط به هر نحوی که اینو گفته و راه رو برای چیز ...

من دکمه شو زدم رفت ولی عذاب وجدان داشتم وسواس فکری  😂😂

خدایا تو تنها پناه منی