2733
2739
عنوان

هوسای بارداری رو چجوری کور کنم؟

207 بازدید | 18 پست

بیست هفته م .بارداری دوم 

هر روز هوس یه چیز میکنم گاهی گرون  به حد آب افتادن دهن و مشغول شدن ذهنم و حتی خوابیدن خواب از سرم و در نهایت غصه خوردن برای اینکه چرا نداریمش🤣....یه جور مریض وار خلاصه...کلا در حالت عادی ام آدم خوش خوراک و خوش خوری هستم ....الان مشکل اوضاع مالیه...خب یه بچه دیگه م دارم که باید فکر اونم باشم ....

مثلا هوس یبار هوس چلو جوجه و کباب در هفته رو میشه پاسخ داد ولی هفته ای سه چهار بارو نه 

الآنم سه شب بیدار شدم بچم گریه میکرد روشو پوشوندم اون خوابید حس کردم گشنمه...محل ندادم بخوابم هوس کله پاچه افتاده بهم...پر آبلیمو با نوشابه و سنگک...ولی می‌دونم بخاطر اینکه آخر فروردینه اکه بگم هم همسرم بهونه میاره ...میگه بذار هفته ی دیگه میرم میگیرم

من اونو درک میکنما...ولی مطمئنم اون درک نمیکنه. منو...

بارداری اول این جوری نبودم ...حداقل انقد رو مخم نبود حالا یه چیزی میخواستم و نبود بیخیال میشدم....الان میشینم غصه میخورم🤣

منم فقط هله هوله هوس میکنم از صددرصدش ۲۰ درصد به همسرم میگم خودمم روم نمیشه برم درمغازه بخرم 🤦‍♀️

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمم کامل سیو نشده نوشتم( صلوات بفرستین برای خودتون)   ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم فقط تله هوله هوس میکنم از صددرصدش ۲۰ درصد به همسرم میگم خودمم روم نمیشه برم درمغازه بخرم 🤦‍♀️

من اگه ارزون باشه و راحت گیر بیاد که درنگ نمیکنم خودم میگیرم ولی یه سری چیزا که دم خونمون در دسترس نیست و همسر باید تهیه کنه کوتاهی می‌کنه یا به هوای خستگی یا بخاطرش پولش...هیچوقتم مستقیم نه نمیگه میپیچونه و وعده میده🤣

خب یه دست کامل کله پاچه نگیر. یه ذره آب با گوشتش قیمتی نمیشه

بناگوش و زبون می‌خوام....حالا این یه موردش هست کلی گفتم برای بقیه ایام بارداری....چون اصولاً خاندان ما ازین دسته آقایون نازکش که مثلا خیلی به خورد و خوراک زن حامله اهمیت بدن نیستن گفتم یه راهی عجیب و غریبی شاید باشه بشه هوسارو کور کرد....بارداریه دیگه هورمونات قاطی میکن نصفه شبی پی چه چیزا که نمی‌گردی

همین الآنم بچم داره لگد میزنه😂

2738

هوسای من ضرر داشت برام.فست فود و پفک و چیپس و بستنی و شیرینی.هم قند دارم و هم فشار.اخراشم هوس کباب میکردم و خیلی خوردم که فشارم رفت بالا و بستری شدم.کلا از هوس دل خوشی ندارم.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوسای من ضرر داشت برام.فست فود و پفک و چیپس و بستنی و شیرینی.هم قند دارم و هم فشار.اخراشم هوس کباب م ...

در نهایت سالم بدنیا اومد ؟ خودتون و نی نی خوب بودید؟ 

من هر چی هوس کردم تو بارداری اول خوردم مثه شما هم قند و هم فشار هم داشتم....ولی کم میخوردم مثلا میمردم برا چیپس سرکه ای یدونه می‌گرفتم برا سه روزم..سخت بودا ولی نخوردنش بیشتر سخت بود 

آخر تو هفته ۳۹ خل شدم دوتا چیپسو با موسیر یه جا خوردم فرداش ورم کردم فشارم بالا و رفتم سزارین🤣

در نهایت سالم بدنیا اومد ؟ خودتون و نی نی خوب بودید؟  من هر چی هوس کردم تو بارداری اول خوردم م ...

واای😂😂😂😂

منم تو هفته 35 کباب و پیتزا خوردم و فرذاش ورم کردم و رفتم بستری شدم.دفع پروتئین گرفتم و گفت فعلا صبر کن ده روز دیگه تست بده.حالا فردا باید برم پیشش.هنوز دنیا نیومده.الان هفته 37 ام.شاید صبر کنه تا 38.این چند روز انقدررررر جلوی خودمو گرفتم.دیشب پنیر خوردم باز فشارم زد بالا.خسته شدم دیگه😂

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واای😂😂😂😂 منم تو هفته 35 کباب و پیتزا خوردم و فرذاش ورم کردم و رفتم بستری شدم.دفع پروتئین گرفتم ...

سختیش که خیلی سخته من الان از هوسه که دوساعته تو فکرم ...

ولی خب ب این فک کن که هر چه بچه بیشتر بمونه اوضاع وزن و ریه و کلا حال عمومیش بهتره ازون حسای مادرانه ت یکم قاطیش کن و صبوری کن...

بناگوش و زبون می‌خوام....حالا این یه موردش هست کلی گفتم برای بقیه ایام بارداری....چون اصولاً خاندان ...

والا ناز ما رو هم نمیکشن...دیگه فکر کن بچه چهارم هم باشه، کلا چیزی به نام ویار و هوس بارداری جوک تلقی میشه  

من خودم ماشین رو برمیدارم میرم میخرم...نوش جونم

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.