2737
2739
بله گلو درد سوزش گلو جوری ک آب دهنت نمیتونی قورت بدی بدن درد آبریزش بینی ....

درمانش‌چیه؟

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه دردیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دگزامتازون زدم تو سرم بهتر شدم با ۳تا پنی سیلین هر روز یه دونه مایعات خوردم  گلوم سشوار ک ...

اها ممنون

2740

واای که من باردارم و گرفتم.پدرم دراومد.خیلی سخت بود.فقط سه تا استامبنوفن تونستم بحورم.به سختی ردش کردم.باعث شد فشارم بره بالا و دفع پروتیین بگیرم‌ و یه شب بستری شم.

من ابلیمو عسل خیلی خوردم و دمنوش عناب و به و سیب.سیب و انار هم میذاشتم رو اجاق میپختم و میخوردم.فرنی هم میخوردم تا سرفه نکنم بچه ام اذیت شه.خلاصه ده روز درگیر بودم.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای من دوهفته مونده ب عید گرفتم .داغون شدم .هرکاری میکردم چرک گلوم کنده نمیشد .هرچی سرم و امپول و دارو جواب نمیداد.الان خوب شدما ولی کلا بویایی ندارم و هرازگاهی سرفه میکنم .فقط بخور اکالیپتوس ارومم میکرد 

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
واای که من باردارم و گرفتم.پدرم دراومد.خیلی سخت بود.فقط سه تا استامبنوفن تونستم بحورم.به سختی ردش کر ...

چه بد، شبا با این سرفه ها میتونستی بخوابی؟

وای من دوهفته مونده ب عید گرفتم .داغون شدم .هرکاری میکردم چرک گلوم کنده نمیشد .هرچی سرم و امپول و دا ...

دارو نخوردید؟ خودبه خود خوب شد؟