2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با همسرم سال ۸۸اشنا شدم

من خیابون بودم پیاده و ایشون هم داشت از دفتر میومد(دفتر وکالت)

اونجا بود که در یک نگاه عاشقم شد😁😁پیاده شد اومد بهم شماره داد

منم همراه مادرم بودم

خیلی هم ریلکس اومد سلام و احوالپرسی کرد و کارتشو داد بهم

مدرسه بودم داشتم برمیگشتم  با دوستم یهویی از رو به رو اومد چشم تو چشم شدیم واسه اولین بار زل زد ...

داشتم به دوستم میگفتم من عمرا عاشق بشم حالم از هرچی پسره بهم میخوره یهو چشمم افتاد خدا وکیلی جذاب بود ناخود اگاه گفتم همه به جز این   بعدش هروز همو میدیدم و لبخند.......... کل رابطه همین بود به مدت سه سال  

داشتم به دوستم میگفتم من عمرا عاشق بشم حالم از هرچی پسره بهم میخوره یهو چشمم افتاد خدا وکیلی جذاب بو ...

ته دلت گفتی خدایا اینو میخوام؟ 😍

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2738
وایی اره خدایش خیلی خوشگل بود عاقاااااااااا   هنگ کردم این چرا به من زل میزنه با عشق

شوهر منم خیییلی خوشگل و خوشتیپ بود

و منم مثل شما هنگ بودم 😁😁حالا شغلشم نمی‌دونستم تازه وگرنه دیگه خیلی بیشتر ذوق میکردم🤣

شوهر منم خیییلی خوشگل و خوشتیپ بود و منم مثل شما هنگ بودم 😁😁حالا شغلشم نمی‌دونستم تازه وگرنه دیگه ...

میفهممت هنوز نگاهاش لبخنداش اینا یادمه فکر میکنم دلم غنج میره حیف  که تموم شد اون روزااا  

میفهممت هنوز نگاهاش لبخنداش اینا یادمه فکر میکنم دلم غنج میره حیف  که تموم شد اون روزاا ...

آره واقعا هزاران حیف

کاش میشد اون روزا رو برگردوند.یه حال و هوای دیگه ای داشت. استرس ها قبل دیدار و ناراحتی قبل از خداحافظی و... یادش بخیر 

ازدواج ما سنتی بود🧟😂 ولی خوب دوران نامزدی دوران باحالی بود 🥺 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید