2733
2739
عنوان

شوهرم بم کم خرجی میده

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 39 پست
بگو چشم عباس اقا

بعد فک کن ماهی ی تومن بده 🥺 بخدا خ خ کمه .. دلم میخاد ی فیشیالی برم ب پوستم قبل عروسی برسم .. میرم خونه باباش هر هفته هی شومیز میپوشم شومیزام تموم شدن چنتا مادرم برام خریذ هر یدونه ۶۰۰ ۷۰۰ .. منک نمیتونم ب خانوادم فشار بیارم پول بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعد فک کن ماهی ی تومن بده 🥺 بخدا خ خ کمه .. دلم میخاد ی فیشیالی برم ب پوستم قبل عروسی برسم .. میرم ...

خب دستشو بگیر ببر خرید یعنی چی اگه پول این چیزارو میداد یه تومنم جدا خب یه چیزی

ولی یعنی چی فقط یه تومن میده این ماه اصلا ازش نگیر بگو من که به جاییم نمیرسه نگه دار برای خودت ببین بیشترش میکنه

من اوایل عقد اصلا از شوهرم درخواست پول نمیکردم . ولی بیرون میرفتیم مثلا برام لباس میخرید یا وسایل آر ...

این بگم تا الان یبار رفتم باهاش بازار قبل عید برام لباس بیرون خرید ... منو نمیبره ک بگه اگ چیزی لازم داری بخر .. بخدا لوازم اریشیام تموم شدن شوینذم تموم شد میگمم بس میخام برم شوینذه بخرم نمیگ پولش داری از کجا میاری .. الان ریملم تمومه نمیبرتم بازار ک بگم لازم دارم

خب دستشو بگیر ببر خرید یعنی چی اگه پول این چیزارو میداد یه تومنم جدا خب یه چیزی ولی یعنی چی فقط یه ...

اونم میگ باشه پس نمیدم

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خوب خوهه باباش نرو بگو لباس ندارم قهر کنی جوااب نمیده ؟ 

من دوس ندارم چیزی با اجبار .. بلاخره گدا ک نیستم .. واقعا غرورم اجازه نمیده بشم گفتم یبار ی تومنت کجا بزارم هروقت بیام خونه بابات باید ی شومیز بخرم چون نو عروسم نمیشه ک هی تکراری بپوشم

2738
نمیشه برگردونی بهش ؟ بگو هیچی نمیشه بابام خرجمو بده بهتره یا مامانم گفته این هیچی نمیشه تا وقتی برین ...

واقعا هم هیچ نمیشه یا مثلا خودش بم عیدی نداد سکرتی داد ب مادرش به من داد .. یعنی مادرش بم داده در صورتی ک فهمیدم خودش داده.. اما خودش هیچ نداد بم

واقعا هم هیچ نمیشه یا مثلا خودش بم عیدی نداد سکرتی داد ب مادرش به من داد .. یعنی مادرش بم داده در صو ...

اینو به روش نیار ولی اگه بری زیر یه سقف و اینطوری باشه بد میشه میگن هر جور از اول عادت بدی همونه یکم دو سه روز سرد باش پرسید چته بگو مامانم گفته خودم خرجیت یدم اگه شوهرت نداره اخه دیده دیگه مثل قبل به خودم نمیرسم  با مامانتم هماهنگ کن سوتی نده (البته یه پیشنهاده خودت میدونی عزیزم )دعواتون نشه منو نفرین کنی 

اینو به روش نیار ولی اگه بری زیر یه سقف و اینطوری باشه بد میشه میگن هر جور از اول عادت بدی همونه یکم ...

نه این چ حرفیه ک نفرینت کنم من دشمنمم نفرین نمیکنم .. واقعا من یه مدت شاغل بوذم یعنی همیشه جیبم پر بود و هرچ دلم بخاد خرید میکردم .. ولی الان مثلا بیشتر ازینک خرج من کنه خرج خونشون میکنه حداقلش ماهی ۷ ۸ تا خونشون خرج میکنه کم کمش ... فقط یبار باهاش بودم میوه یه تومن برا خونه خرید .. جز اینک هروز بش ز میزنم اینو بیار اونو بیار .. خانوادشم وضعشون خوبه .. خو ایقد برا خونه خرج میکنی من واجبتر نیستم؟