2737
2739

من قبول شدم و الانم سرکارم 

ولا سختی نديديم 

فقط دانشگاه ی سری مقررات خاص داره مثلا چادر اجباریه 

تیپ زیاد جلف و لختی واینا بزنی کارت میفته به حراصت

ساعت ورود و خروج داره و نباید از ساعت مقرر بگذره وگرنه تعهد میگیرن ک البته مشکل خاصیم پیش نمیاد

ولی اگر خدایی نکرده ی مورد بد ازت ببینن مثلا رابطه با ی پسر واینا یکی مثلا راپورتتو بده پرونده درست میکنن برات باید خیلی مواظب طرز پوشش و رفتارت باشی 

ولی خو چون پسر و دختر جداست معمولا همچین چیزی پیش نمیاد و قشنگ میتونی لذت ببری درس هاشم زیاد سخت نی بستگی به استادت داره 

حقوقشونم الان شده ۱۰ تومن تازه موقع ما ۴۵درصد کسری بود الان اون ۴۵درصد حذف کردن دیگه ه کی قبول بشه ولا نونش تو روغنه هیچ کاری نمیکنی فقط کلاس درس میری و با دوستات عشق و حال میکنی آخر ماه هم ۸تومن رو حسابته 

مستقلی و نیازی به این ندادی خرجی بگیری از خانواده

اگه موقع ما ۸تومن خالص میدادن پس انداز هم میکردم ما ۲ونیم میگرفتیم کم بود

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منظرم قبول شدن هس نه اینکه کار کردن

سوالت جوری بود فکر کردم بعد قبولیو میگی 

دیگه بستگی به رتبه ت و ظرفیت شهرتون  داره مثلا میگن ۲۰تا ابتدایی دختر میخواییم و ۱۰تا هم دبیری اونا ۲یا۳برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه میکنن و اون ۳۰تا خوبه رو میبرن مهم نتیجه کنکوره 

دیگه رتبه های خوب رو در نظر میگیرن و میبرن خیلی کم پیش میاد بخاطر مصاحبه کسیو رد کنن بیشتر رتبه ت مهمه 

مگه اینکه دیگه طرف خیلی دست و پا چلفتی باشه بلد نباشه تو مصاحبه حرف بزنه 

مصاحبه هم ی بخش عقیدتی سیاسی داره همش سوال دینی یکی هم روانشناسی تقریبا در مورد خودت و چرا اومدی معلمی و این حرفا

اگه میخوای قبول بشی اول باید رتبه خوب بیاری 

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲