2733
2739
عنوان

من زیادی عقب موندم از جامعه یا....

391 بازدید | 24 پست

امروز بعد سه سال رفتم اینستا قبلشم همش خونه بودم بابت کنکورم همه  شاد ...پولدار خوشگل بهترین تفریحات و لباس و پارتنر و  مدام ارایشگاه رنگ مو کاشت.... 

فکر کنم فقط من بدبختم چند ساله رنگ زندگی ندیدم    

کی از گریش و نداریش و زشتیش و موهای ژولیده و لباسای چروک و هنگ کردنای گوشیش و مریضیش و حال بدیش میاد بگه فداتشم؟:)

محیط اینستا به شدت جوش سمه.. یه جوریه حس کنی همه خوبن تو نه

اگر حس میکنی بهت آسیب میزنه حذفش کن.

کلی از بهترین آدمای اینستا زندگی خیلی عادی دارن..

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا همه که مثل اینستا نیستن 

فامیلای ما تو بهترین نقاط تهران زندگی میکنن شکل و شمایلشون اینجوری نیست 

اینستا میری افسردگی میگیری 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

امشب از جلوی سرای ایرانی رد شدیم غللللغغغلللههه ، رستوران ها شلوغ ، مراکز زیبایی جلوش خونت باشه بیچاره ای انقدر جا پارک نیست ، طلا فروشی ها این چند روز سوزن نمیفتاد زمین و.... نمی‌دونم چی بگم از نداری مردم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
امشب از جلوی سرای ایرانی رد شدیم غللللغغغلللههه ، رستوران ها شلوغ ، مراکز زیبایی جلوش خونت باشه بیچا ...

اینجا میگن همه ندارن 😐😐😐

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2738
کی از گریش و نداریش و زشتیش و موهای ژولیده و لباسای چروک و هنگ کردنای گوشیش و مریضیش و حال بدیش میاد ...

نه کلا ندارم عزیزم یهویی نصب کردم رفتم داخلش هنگ کردم بعد سه سال که حذف کرده بودم این حجم از تغییر برام قابل هضم نبود افسرده شدم مخصوصا اشناهام رو دیدم کلا تعجب کردم  

اینو همیشه یادتون باشه اینستا فضایی با محوریت این شعاره

[کی از همه خوشحالتره ]

و همه ی آدم های فعال در اون فضا از تمامی ظرفیتشون برای برنده بودن در این رقابت استفاده میکنن 

اگر واقعا از صمیم قلب خوشبختی نیاز نیست شبیه استانداردهای تعریف شده اینستا یا هر فضای مجازی دیگه ای بشین 

اگر احساس خوشبختی ندارین نیاز به تغییر دارین ولی بازم نیاز نیست این تغییر مطابق استانداردهای این فضا ها باشه با استانداردهای خودت برای بهتر شدن حال و زندگیت تغییر کن

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
اینجا میگن همه ندارن 😐😐😐

اینجا مدلشونه که تا آرنج النگو دارن ولی میگن چرا نمیتونم ایمپلنت کنم خب عزیزم از یکیش بگذر اون ایمپلنت از طلا هم ارزشمند تره ، ببین یعنی زیر ۵۰۰ میلیون طلا سرمایه نیستن خانم های اینجا فقط بگو عکس النگو

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه بابا همه که مثل اینستا نیستن  فامیلای ما تو بهترین نقاط تهران زندگی میکنن شکل و شمایلشون ای ...

وایی اره مخصوصابعضی دوست و اشناهام رو اخرین بارری که دیدم محجبه مخصوصا سن بالا ها یهویی از این رو به اون رووو  با بیست سال سن حس پیری بهم دست داد

اینو همیشه یادتون باشه اینستا فضایی با محوریت این شعاره [کی از همه خوشحالتره ] و همه ی آدم های فعا ...

راستش حالم بد شد من حسود نیستم ولی بعد از سه سال هنگ کردم رفتممم حس بد عقبم افتادگی

پوچی گرفتمم