2752
2734
عنوان

نمیدونم چرا شوهرمو میبینم اعصابم خورد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 36 پست
خوشی زده زیر دلت؟ یا اینکه زندگیت گیاهی شده؟ یا حس میکنی تباه شدی تو این زندگی 

نه بخدا خوشیه چی نه سرکار میره نه یه حرف راست میاد تو دهنش اعتیادم داشت کلا هربلا فک کنی سرم اورده زبونم داره اوووه بیا ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نبابا کی بیکاره منو طلسم کنه شوهرم حیوانه

اگه بهت وفاداره اینطوری نباش گلم فکرمیکنی من الان چرا بیدارم چتای شوهرمو بایه زن تو گوشیش دیدم نگو عرشب داره با این چت میکنه .اگه شوهرت وفاداره قدرشو بدون

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

بخاطر دلخوری و عدم رضایته ...

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2731
مشاور دوره درمان گذاشت ۱۲ میلیون نرفتم

خوبی های بودن با همسرت و خوبیهایی که داره رو بذار روی یه کفه ترازو،بدی هاش و بذار رو یه کفه ی دیگه ،ببین کدوم سنگینی میکنه؟

اگه خوبیهاش سنگینی میکنه و نکات مثبت زیادی داره،اونا رو پررنگ کن 

اگه بهت وفاداره اینطوری نباش گلم فکرمیکنی من الان چرا بیدارم چتای شوهرمو بایه زن تو گوشیش دیدم نگو ع ...

این خودشم بمن گف میرم سرکار با رفیقش باغ گرفته بودن زن برده بودن 🙂حامله بودم با خاهر زاده رفیقش رو هم ریختن میرفت میموند خونه اونا

خوبی های بودن با همسرت و خوبیهایی که داره رو بذار روی یه کفه ترازو،بدی هاش و بذار رو یه کفه ی دیگه ، ...

بخدا تاجای که فک میکنم یبار از ته دل شادم نکرده تاجای که تونسته بهم ضربه زده

این خودشم بمن گف میرم سرکار با رفیقش باغ گرفته بودن زن برده بودن 🙂حامله بودم با خاهر زاده رفیقش رو ...

خب پس ارزش نداره بیخیالش

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
بخدا تاجای که فک میکنم یبار از ته دل شادم نکرده تاجای که تونسته بهم ضربه زده

خب عزیزدلم ،دلیل این دور شدن ها و سیاهی که حس میکنی همینه،پیشنهادم برات این هستش اگر هزینه مشاوره رو ندارین،از همسرت بخواه یه تایمی رو اختصاص بده به شما،برین یه طبیعتی جایی بشینین،خیلی روک و واضح کارهایی که کرده در گذشته و کلا رفتارهایی که ایشون که اذیتت میکنه رو عنوان کن،بعد بپرس ایا من هم کارایی میکنم که تو خوشت نمیاد؟ اگر هست بگو تا خودمو اصلاح کنم ( با شفاف بودن میتونی زندگیتو ترمیم کنی)

2706