2733
2739
نگاه کن شوهرمن تا من بغلش نکنم خابش نمیبره نیم ساعت بغلش میخابم تا خابش ببره تازه وقتی پامیشم منو می ...

واقعا چقدر عجیبن مردا

حالا این رفتارو هر کی داشته باشه میگن قطعااا عاشق زنشه

اصن خیانت؟؟

ولی خب...🥲

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا وقتی گیرندم عاشقانه س

پس چرا خیانت میکنه

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
واقعا چقدر عجیبن مردا حالا این رفتارو هر کی داشته باشه میگن قطعااا عاشق زنشه اصن خیانت؟؟ ولی خب.. ...

فکرکن تو خاب تا صب بوس و بغل یکم برم اونور میگه بغلم کن اونورنرو مردا برده ی هوسن  براش فرقی نداره کی باشه

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
نگاه کن شوهرمن تا من بغلش نکنم خابش نمیبره نیم ساعت بغلش میخابم تا خابش ببره تازه وقتی پامیشم منو می ...

عزیزم کتاب زنان زیرک بخون بدردت میخوره

و اینک حتما یا مدام  ب خودت میرسی  یا کلا نمیرسی 

مرد جماعت تنوع طلبه  باید تو زندگی تنوع ایجاد کنی 

اینک شوهرت بدون تو خوابش نمی‌بره ینی دوست داره منتها از ی جای دیگ خلا داره و هیجان میخواد 

سعی کن تنوع بدی مشکلت حل میشه 

تنوع لباس ینی ی مدت شیک باش ی مدت خیلی معمولی  ، تنوع راب  طع . عشوه اومدن  و دلبری کردن ، تنوع مو ی مدت شیک ی مدت شلخته 

من چند نفر رو بهشون گفتم انجام دادن واقعا دیگ شوهرشون  خیانت نکرده و خیلی هم شوهرشون  پشیمون شده 

بدون اینک دیده باشمت  میگم زن خوشگلی هستی و از اونا هستی ک ب خودت خوب میرسی  ولی خب همچین شوهرهایی ممکنه دست بزارن روی زنی ک واقعا از همه نظر از تو کمتر باشه  دیدم ک میگم 

چون تنوع رو میخواد  همیشه خوب بودن رو نمیخواد 

ناراحت نشی اگ اینا رو اجرا کنی مشکلت ۱۰۰٪  حل میشه 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
2740
فکرکن تو خاب تا صب بوس و بغل یکم برم اونور میگه بغلم کن اونورنرو مردا برده ی هوسن  براش فرقی ند ...

واای🥲حاله من گرفته شد

دیگ خدا میدونه خودت در چ حالی🥺

از خدا برات ارامش میخوام💓

چقدر مزخرفن مردا اح

مثلا دلم‌بغل میخواس😐😐🥲

پس چرا خیانت میکنه

اونیکه بامن ازدواج کرد یه هرزه ی تمام بود فکرکن با پسرو زن شوهردار رابطه داشته قبل از ازدواج الان انگار هرازگاهی هرزمیپره تو چتهاش ک نتونستم چیزی مبنی بر رابطه جنسی پیدا کنم ولی بهش گفته بود بیا قم بریم بچرخیم .به یکی دیگه ک مجازی بود گفته بود یکیو دارم هقته ای یه بار باهاش رابطه دارم

شوهر شما خیانت عاطفی نمیکنه چون دوستت داره

خیانت جنسی میکنه البته بازم حدشو  خودت باید بدونی تا چ حدی داره خیانت میکنه 

ک پیشنهاد میکنم اصلا و ابدا ب روی خودت نیاری و بیشتر از قبل تلاش کنی سمت خودت برگردونیش  ک خودش پشیمون شه و واقعا جواب میگیری 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
واای🥲حاله من گرفته شد دیگ خدا میدونه خودت در چ حالی🥺 از خدا برات ارامش میخوام💓 چقدر مزخر ...

سعی کن باچشم بازو عاقلانه ازدواج کنی عزیزم انشالله خدا خوبشو سر رات قرار بده ولی در کل به مردا نباید دل بست 

من تو بغلش خاب بودم الان یه دقه پاشدم گوشیشو چک کردم دیدم اینهمه وقت ک جلو چشمم چت میکنه با یه دختره ...

همین الان ازهمشون باگوشیت عکس بگیر

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
شوهر شما خیانت عاطفی نمیکنه چون دوستت داره خیانت جنسی میکنه البته بازم حدشو  خودت باید بدونی ت ...

ببین فقط تو رختخاب منو میشناسه زمانهای دیگه واسه بیرون بردن من وقت کم میزاره بیشتر بادوستاش هفته ای چهارپنج ساعت جمعه ها میره بیرون چون مش روب میخوره بااونا

سعی کن باچشم بازو عاقلانه ازدواج کنی عزیزم انشالله خدا خوبشو سر رات قرار بده ولی در کل به مردا نباید ...

ممنون از دعای خوبت مهربون💓🥺

چشم🥲

ای کاش شوهر شمام قدرتو بدونه🥲