2737
2734

این پیام و این لحن و طرز انتقاد نتیجه ای که میخوای رو نداره 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سر بی محلیای نامزدم خیلی باهاش قهر کردم و چند بارم ی مدت جدا شدیم حتی 

میگه بلد نیستم نمیتونم کسی بهم یاد نداده باید عادت کنی :) 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

مردا از اینجور پیاما خوششون نمیاد 

عملی باید انجام بدی خودت نزدیک شی و رابطه رو گرم کنی .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

اره درسته کارت اگه از الان با بی‌خیالی این موضوع رو بگذرونیم بعدا بدتر هم میشه باهاش حرف بزن درست میشه 

من ی بار ی مدت شوهرم سرد شد در حد چند روز ی دعوای بزرگی درست کردم تا درست شد(تو با دعوا درستش نکن با حرف و سیاست درستش کن )

مردا از اینجور پیاما خوششون نمیاد  عملی باید انجام بدی خودت نزدیک شی و رابطه رو گرم کنی .

با هیچی گرم نمیشه. رابطه مون هم به سی ثانیه نمیکشه تو این دو سال که ازدواج کردیم معغدرت میخوام من اصلا ارضا نشدم