2737
2739
عنوان

آبله مرغان

95 بازدید | 12 پست

دوستان پسرم آبله گرفته امروز روز سوم بود.خیلی بدنش میخاره آخر شب بردمش حموم .پماد کالامین میزنم .اما الانم به خودش میپیچه میگه میخاره تمام تنم چکار کنم.کسی راهی بلده آروم بگیر ه کمی .بهشش هیدروکسی زین هم دادم

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..

عسل بزن به بدنش، چند ساعت باشه بعد بره حمام 

عرق بید بده بخوره 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوست خیار 

بزار رو بدنش 

میندازه خارشو 

یا گل ختمی بجشون 

وقتی غلیظ شد ابشو بریز تو افشانه 

به بدنش اسپری کن 

آب هندونه بهش بده 

سردیحات بده 

ولی در حد تعادل 

چون سردی بیش از حد باعث طولانی شدن دوران بیماری میشه

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 
2731
سدر بمال به بدنش تو حموم چند دقیقه بمونه خنک شه  هندونه رو هم خاکشیر بریز روش بده بخوره  ...

الان چکار کنم خارشش بیفته گریه اش گرفته نمیتونه بخابه.من خودمم گرفتم اما خوب من طاقتم بیشتره.

یه پسر هفت ماهه دارم اون بگیره من چه کنم

پوست خیار  بزار رو بدنش  میندازه خارشو  یا گل ختمی بجشون  وقتی غلیظ شد ابشو ...

الان چکار کنم خارشش بیفته خیلی یی طاقت شده.

به نظرت نوزاد هفت ماهم هم سنگین میگیره؟

الان چکار کنم خارشش بیفته خیلی یی طاقت شده. به نظرت نوزاد هفت ماهم هم سنگین میگیره؟

من خودم تابستون گرفتم 

گل ختمی میزدم خیلی خوب بود برام 

نوزاد سنگین نمیگیره 

معمولا بچه ها سبک میگیرن 

در حد چندتا دونه زخم و تاول، 

2740
من خودم تابستون گرفتم  گل ختمی میزدم خیلی خوب بود برام  نوزاد سنگین نمیگیره  معمول ...

باشه فردا میگیرم.خدا خیرت بده انشاالله تدا از دهنت یشنوه به نوزادم رحم کنه اگرم میگیره سبک باشه.این پسرم هشت سالشه بی طاقت شده از خارش.خودمم گرفتم اصلا فکر اینکه این خارش یه جون نوازدم بیفته دیوونم میکنه

باشه فردا میگیرم.خدا خیرت بده انشاالله تدا از دهنت یشنوه به نوزادم رحم کنه اگرم میگیره سبک باشه.این ...

فدات ❤️ 

ایشالا که همین طوره قطعا 

الان چکار کنم خارشش بیفته گریه اش گرفته نمیتونه بخابه.من خودمم گرفتم اما خوب من طاقتم بیشتره. یه پس ...

هفت ماهه از همتون سبک‌تر میگیره 

نگران نباش 

بهتر شد پسرت؟ 

تند تند ببر حموم روزی سه بار

با شامپو فیروز بدنشو بشور لیفم نزن خودتم برو 

هفت ماهه از همتون سبک‌تر میگیره  نگران نباش  بهتر شد پسرت؟  تند تند ببر حموم روزی ...

خدا از دهنت بشنوه .پسرم امروز بهتره.تا شدید میشه خارشش میره حموم.اما بیشتر چوشا زخم شده سرش.

خدا از دهنت بشنوه .پسرم امروز بهتره.تا شدید میشه خارشش میره حموم.اما بیشتر چوشا زخم شده سرش.

آره نگران نباش من بچه جاریم نه ماهشه گرفت زود خوب شد فقط تب داشت دوروز 

ان شاءالله سلامتی کامل همتون😘🌹