2737
2734
عنوان

سلام سگم گمشده

80 بازدید | 10 پست

دیشب سگم گمشده خیلی ناراحتم در باز بوده رفته جلو در یه موتوری اومده برده شوهرم فردا میخواد بزنه تو دوربینه همسایه نگاه کنه پلاکشو برداره بنظرتون پیدا میشه خیلی دوسش دارم مثله بچم میمونه ای خدا توروقرآن دعا کنید فردا پیداش کنم

من خودم سگ دارم تاپیکتو دیدم قلبم گرفت از ته دلم برات دعا کردم

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۷،۸ماه پیش گم شد ساعت۵صب تواینستابودم خوابم نمیبردگریه میکردم داغون بودم انگارعزیزموازدست دادم همه مسخرم میکردن اماازحال دلم هیچکس خبرنداش ک همون لحظه دیدم عکسشواستوری کردن گمشده محدوده لادن انگاریک پارچ ابسردریختن روم صب ساعت۸صب رفتم گرفتمش

ارع مرسیی🥺

عزیزم سوره توحید رو تا لم یلد ولم یولد بخون و موکلین سوره رو قسم بده ک ای موکلین سوره توحید سگم پیدا بشه ک من بقیه  سوره رو بخونم بعد ک انشالله سگت پیدا شد ادامه سوره رو بخون و یک صلوات بفرست .  یه روسری هم‌گره بزن‌نیت کن ک پیدا بشه ب امید خدا

خدا در همین نزدیکی ست
2740