2733
2739

سلام ،من هم ترس دارم چون فوبیای سوزن داشتم از بچگی،هم از طرفی دوست دارم که تزریق فیلر و انجام بدم ،پیشنهادی دارین؟؟

هیچوقت خودت رو درگیر مافیای پزشکی و استاندارد های غلط زیبایی جامعه نکن... این رو از منی بشنو که دوبار دماغ عمل کردم..........

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت خودت رو درگیر مافیای پزشکی و استاندارد های غلط زیبایی جامعه نکن... این رو از منی بشنو که دوبا ...

درست میفرمایین عزیزم،ولی الان صورتم خیلی لاغر شده اعتماد بنفسمو ازم گرفته ،البته فیسم خوبه ،ولی خودم انگار حساس شدم روش

2728
2740
منم ميخوام گونه زاويه و چونه بزارم ولي گرونه خيلي يكي ميگفت فيلر باعث پير پوست ميشه نميدونم چقدر درس ...

من ۸ ساله مشاور پوست و مو هستم گلم ،ازخیلی از دوستان پزشکم پیشنهاد مدلینگ داشتم ولی کارهاشونو دیدم و متد هاشون و دوست نداشتم ،فیلر باعث افتادگی نمیشه ،اما چون موقت هستش ،بعد یه بازه زمانی که پوست برمیگرده به حالت قبلی،حس میکنن که افتادگی ایجاد شده ،وگرنه اصلی ترین روند طبیعی پیری پوست، بخاطر کاهش کلاژن بعد ۲۵ سالگی هستش