2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه، بستگی به شرایطمون داره گاهی هفته ای دو هفته ای یک بار سر میزنم یه وقتایی هر شب سر میزنم! 

ولی معمولا  و میانگین هفته ای یک بار به صرف وعده ناهار یا شام اونجاییم و یک شب در هفته هم سر میزنم یکی دو ساعت

2731

سلام عزیزم،من بعد ازدواج اوایل خیلی گریه میکردم ،خصوصا وقتی از خیابونی که خانوادم ساکن هستن رد میشدم،کم کم طبیعی شد ،یه مدت به خودم حق لوس بودن ندادم ،رفت و آمد و کم کردم ،الان هفته ای ۲ بار میرم شام و ناهار میمونم ،بستگی به شخصیت خانوادت داره که چقدر روابطت کم یا زیاد باشه 

سلام عزیزم،من بعد ازدواج اوایل خیلی گریه میکردم ،خصوصا وقتی از خیابونی که خانوادم ساکن هستن رد میشدم ...

فکر میکردم فقط منم که از خیابونشون رد میشم گاهی با همسرم اخر شب ها دلم میگیره 😂😂 من بعد سال ها هنوز اینجوریم میریم بیرون میگم رد نشو از اونجا 

فکر میکردم فقط منم که از خیابونشون رد میشم گاهی با همسرم اخر شب ها دلم میگیره 😂😂 من بعد سال ها هنو ...

😊خداحافظی با دوران فقط دختر یه خانواده بودن و نداشتن یه سری مسئولیتها خب سخته ،حداقل برای من که اینطوری بوده،چون یه مامان خیلی خیلی حامی دارم

2740