2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول رشته‌ای که می‌خوای رو بگو بعد دانشگاه انتخاب کن

ببین من الان دیپلم کارودانش گرافیک رایانه دارم خوب ....میخوام ببینم چه دانشگاهی بدون کنکور برم خوبه ..شاخه هاش چیان

دوست دارم معلم ابتدایی شم با دیپلم کارودانش نمیشه ؟؟من میخوام مدرکمو یگیرم واسه کار دولتی ..پیام نور ...

واسه معلم ابتدایی باید لیسانس بگیری بعد آزمون استخدامی شرکت کنی تا معلم بشی. اگر آشنا داری راحت میشه استخدام کنه تو مدارس. گرافیک رشته ای نداره تو دانشگاه واسه ادامه. یا کامپیوتر یا طراحی دوخت بتون دانشگاه. یا حسابداری. اینا خوبه. اگر رشته الکی واسه مدرک. رشته های مدیریت بخون. مدیریت کسب و کار. مدیریت صنعتی مدیریت بازرگانی. اینا راحت. علمی و کاربردی هست ولی کم شده دانشگاه هاش

2738
واسه معلم ابتدایی باید لیسانس بگیری بعد آزمون استخدامی شرکت کنی تا معلم بشی. اگر آشنا داری راحت میشه ...

خوب من الان رشتم گرافیک رایانس دانشگاه چی یاید برم دبیر ننر شم

خوب من الان رشتم گرافیک رایانس دانشگاه چی یاید برم دبیر ننر شم

بزودی دفترچه کنکور میاد خرداد میاد. رشته آموزش ابتدایی شرکت کن. توی دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غیرانتفاعی شرکت کن. دانشگاه علمی و کاربردی دفترچش تیر ماه میاد اونم همین رشته ها شرکت کن. 

بزودی دفترچه کنکور میاد خرداد میاد. رشته آموزش ابتدایی شرکت کن. توی دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غ ...

با رشته ی کارودانش میتونم برم اموزش ابتدایی بخونم؟؟؟؟گرافیک رایانه

ببین رشته مربی کودک هم هست بخونی میتونی مهدکودک بزنی یا مربی مهد بشی

نه فقط اموزگار ابتدایی دوست دارم بخونم میتونم با دیپلم کارودانش بخونم؟استا دمون گفت کارو دانش برو گرافیک دبیر هنر شو میشه؟