2733
2734
عنوان

شوهرم دو مدل رفتار داره

87 بازدید | 7 پست

بقول خودش یهو پریود میشه کلا از من طلبکار ه همش. حرصم و درمیاره امروز با گوشی برا کسی پول زددبعد خوابید بیدار که شد گوشی گرفت دستش شروع کردد سر من داد زدن که پول برداشتی برا خودت گفتم یادت نیست زدی برا فلانی 

اعصابم بهم ریخت پاشدم برم یه سر بیرون دیگه شد یه آدم دیگه افتاد به قربون صدقه رفتن و منت کشی بعد تو اون حال توقع داره من با محبت باهاش رفتار کنم این دو مدل بودنش تو عرض یه ساعت  داره روانیم میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل روحی داشته اخیرا؟

میشه بگی متولد چ ماهیه؟:\

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2728

شاید تحت فشار خاصی هستن، ببینید چه مدت این رفتار رو دارن و این رو بخاطر داشته باشید که مردها هم مثل خانومها گاهی ممکنه بی دلیل بهم بریزن 

بهم ریختن ایشون رو به خودتون نگیرید اگه مشکلی در رفتار شما نیست و بنظرتون ب دلیل هست و در موقع مناسب بازیشون صحبت کنید و بگید چقدر آزرده میشید

نمیدونم والا مهر

من وقتی افسردگی شدید داشتم پرخواش میکردم

حواست باشه بهش

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2738