2733
2739
عنوان

شوهرم بعد خیانتش کتکم زد امشب

295 بازدید | 17 پست

تقریبا یک ماه پیش خیانتش فهمیدم ظاهرا پشیمون بود قطع رابطه کرده بود باهاش ولی امشب دیدم تو دسشویی داره پیام بازی میکنه منم درو باز کردم چنان در و کوبید بهم شانس آوردم ب شکمم نخورد ۷ماهه باردارم بعدم دیدم رمز گوشیش عوض کرده الانم راحت خوابیده منم از بس گریه کردم خوابم نمیبره خیلی بعدش منو زد چن بار تو شکمم زد چن بارم با سیم جارو برقی البته منم زدم ولی اون کجا و این کجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه پرروعه  خیانت کرده و میزنه  حتما خوب برخورد نکردی سری اول هاری گرفته

همون یکماه پیش رفتم اومد منت کشی و گریه و زاری ک برگرد الان ک اومدم از صبح تو قیافه بود انگار من خیانت کردم

نمی‌دونم دلیل زنده بودن من چیه  امشب ب سرم زده بود قرص برنج بخورم راحت کنم خودمو این بچه تو شک ...

وااا اون خیانت کرده تو چرا خودتو بکشی به خاطر کی؟؟؟؟ 

ارزش داره به خاطر یه خائن جونتو بگییری 

یکم منطقی فک کن 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
وااا اون خیانت کرده تو چرا خودتو بکشی به خاطر کی؟؟؟؟  ارزش داره به خاطر یه خائن جونتو بگییری&n ...

نمیزاره طلاق بگیرم و ن هیچی فقط داره زجرم میده دوس دارم دیگه نباشم

کسی زن حامله رو هم مگه میزنه؟

منم باردارم 

شوهرمنم نفهمه ولی خیانت نمیکنه 

وقتی نمیتونی درست برخورد کنی و نمیدونی باید چکار کنی 

به روش نیاری بهتره 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی زن حامله رو هم مگه میزنه؟

اره شوهر من ماه نهم میرفت خونه معامله کنه ماشین بفروشه من راضی نبودم صب میرفت معامله بهش گفتم نفروش من ماشینمونو دوس دارم ی سیلی زد تو گوشم دستمو گرفت پرتم کرد خدا رحم کرد نخوردم زمین تلو تلو خوردم دستمو گرفتم گوشه مبل اومده بود از پشت گردنم گرفته بود سرمو فشار میداد رو مبل ک به تو ربطی نداره!!!! منم ماه اخر بارداری بودم…