2733
2739
عنوان

نی نی سایت چقدر خلوته😐😒😛

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 27 پست

بلی من

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
بلی من

شما هم درست می کنید؟ 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم درست می کنید؟ 

بله اگه بخوای

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
2728
چشم اسمشون و آدرس هم بگو  مثل کارت دعوت میخوای درسته ؟

اسم شون ستاره و امیر محمد 

آدرس دقیق تالار بلد نیستم .

گلم فقط بزن مکان یا آدرس بعدش خودم می نویسمش 

آره عزیزم بعدش می خوام یه آهنگ بزارم روش بزارم استوری 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
بله اگه بخوای

خیلیی ممنون گلم 

من می خوام بزارم استوری 

خودم هر کاری کردم نتونستم درست کنم شیک باشه عزیزم میشه درست کنید به سلیقه خودتون اسم عروس و داماد آمبر محمد و ستاره هس

2740
عزیزم درست کردم ان‌شاءالله ک خوشت بیاد و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن الهی عزیزم 

دست گلت دردنکنه عزیزم خیلی قشنگن

فداتبشم عزیزم الهی ک بحق اقا امام حسین آقا امام زمان و خانم فاطمه زهرا خوشبخت و عاقبت بخیر بشن عزیزم ...

همچنین گلم