2752
2734
تخمک آزاد شده  اگر واقعا میخوای بگیره اصن بهش فک نکن ذره ای بزن خودت ب بخیالی قول میدم میشه بر ...

دوسه تا فولیکول خوب داشتم. کلی فولیکول ریزم داشتم. ولی دردش عجیبهههه. نمیتونم پهلو به پهلو شم. شما با فولی چند باردار شدی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
واسه چیه منم باردار نمیشم ولی میترسم برم دکتر همش داروهای خونگی استفاده میکنم

منم خیلی وقته مشکل دارم. یبار باهمین داروها باردار شدم سقط کردم. حالا بعد دوسال دوباره شروع کردم

منم خیلی وقته مشکل دارم. یبار باهمین داروها باردار شدم سقط کردم. حالا بعد دوسال دوباره شروع کردم

مشکلت چی بودگلم؟من یبار همش رفتم دکتر برگشت فقط قرص جلوگیری بهم داد حتی ی آزمایش یا سونو نکرد ببینه مشکلم چیه دیگه از دکتر رفتن بیزار شدم

مشکلت چی بودگلم؟من یبار همش رفتم دکتر برگشت فقط قرص جلوگیری بهم داد حتی ی آزمایش یا سونو نکرد ببینه ...

قرص جلوگیری مال تخمدان پلی کیستیک یعنی تخمدان ضعیف ک تخمک آزاد نمیکنه تا سه ماه میدن خیلی خوبه حتما برو پیش دکترا و درمانی رو ادامه بده و گرنه اصلا خوب نمیشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐
مشکلت چی بودگلم؟من یبار همش رفتم دکتر برگشت فقط قرص جلوگیری بهم داد حتی ی آزمایش یا سونو نکرد ببینه ...

من تخمدان پلی کیستیک دارم. کدوم شهری دکتر خوب برو خب. باید ازمایش کامل خون و هورمون بدی. سونو روز سوم پریود بری. شوهرت ازمایش اسپرم بده