2737
2734
عنوان

حس عجیبیه اول های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 67 پست
خیلی حس خوبیه باور کن🥲فاصله سنی شون هم کمه شوهرم خداروشکر خیلی کمک میکنه

وای دمش گرررم بخدا من بچه ی اولم ۸ ماهشه اصلا نمیدونم چجوری به زندگیم برسم خودم که هیچی کلا...به شوهرمم میگم به دومی دیگه هیچوقت فکر نکن😁

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینطوری که همش بهت استرس وارد میشه خدایی که بهت داده سالم نگهش میداره غصه نخور

برا همین میگم تو مث من نباش ذوق کن کیف کن بیخیال باش از بارداریت لذت ببر❤️

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به خدا و قدرت خدا توکل کن عزیز دلم ان شاالله که صحیح و سالم بچه ات رو بغل کنی 🧿✨♥️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
2731
فک کنم مثبته برو ازمایش بده😍هالع داره

فردا میرم ازمایش میدم

بلاتکلیفی ادم رو میکشه واقعا

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
وای درکت میکنم خییییییلی زود فهمیییدی مواظب خودتتتت باش

از دیروز به هر دکتر و مامایی گفتم که بیبی مثبت شده باورشون نمیشد و بهم میخندیدن. تا امروز که آزمایشم مثبت شد و دهن همه باز مونده بود. همه میگن از عجایبه که روز ۱۴ سیکل  بارداری مشخص بشه!  بخاطر همین تا پسفردا نشه و رشد بتا رو نبینم نمیتونم عمیقا باور کنم هنوز‌‌... برام دعا کن لطفا،، خیلی منتظر بودم

شما هم انشالا بدون مشکل این راهو طی کنی و نی نی قشنگت صحیح و سالم بیاد تو بغلت🙏🥰

2738
مممنونم عزیزم برام دعا کن دوهفته ديگه میرم برای صدای قلبش (: 

عزیزم ✨🧿

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
فردا میرم ازمایش میدم بلاتکلیفی ادم رو میکشه واقعا

به خدا که میفهمم چی میگی 💔من بیبی زدم مثبت بود جرعت نداشتم برم ازمایش میگفتم ول کن بابا الان منفی میشع باز ناامید میشم 

منم همین حسا رو داشتم و دارم ترس استرس نگرانی و....

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
جدی میگین؟؟؟ بچه چهارم؟  من میگم هنوز زوده برای بچه دار شدن😅 هر سه بار طبیعی بودین خیلی درد دا ...

اره بابا😂 زود نیست هر چقدر سنت کمتر باشه ارتباطات با بچه بهتره

اولی و دومی دو قلو بودن طبیعی

سومی سزارین

و اتفاقا خیلی خوب بود ولی طبیعی رو ترجیح میدم

حسابم با خواهر کنکوریم یکیه به خدا من کنکور ندارم😂
وای دمش گرررم بخدا من بچه ی اولم ۸ ماهشه اصلا نمیدونم چجوری به زندگیم برسم خودم که هیچی کلا...به شوه ...

😂😂😂😂وای

شوهرت کمک نمیکنه؟ 

حسابم با خواهر کنکوریم یکیه به خدا من کنکور ندارم😂
از دیروز به هر دکتر و مامایی گفتم که بیبی مثبت شده باورشون نمیشد و بهم میخندیدن. تا امروز که آزمایشم ...

قربونت بشم منم اول که ازمایش دادم بتام پایین بود ازمایشگاه زنگ زد گف منفی نیس مثبتم نیس دوباره ازمایش بده عدد بتا ۶۴بود من توی اون دوروز مردم و زنده شدم از استرس بعد دوروز از دادم ۲٠٠٠بود باورت میشه؟؟؟ بعد از سه سال خدا خودش بهم داد تو هم غصه نخور مثبته به چیزای دیگه فک نکن