2752
2734
عنوان

حس عجیبیه اول های بارداری

517 بازدید | 67 پست

فکرای عجیب میکنم نمیدونم..   چرا اینطوری شدم خیلی خوشحالم و خیلی ذوق دارم اما میترسم...  میترسم از پسش برنیام میترسم از زایمان.   میترسم خدایی نکرده دوهفته دیگه کع میرم قلبش نزنه...  دست خودم نیست همش فکرای ناجور میکنم بار اولمه خیلی سخته (: 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزمممم مبارک باشهههه ایشالا سالم باشه😁 منم بچه چهارممو باردارم اصلا نگران نباش خدا خودش حواسش ...

تجربع زایمان طبیعی و سزارین رو داشتین؟ کدوم بهتره؟ 

استارتر اشکال نداره منم عکس بیبی چک بذارم ببینم باردارم یانه؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 

مبارک باشه

طبیعیه ادم یدفعه یه مسئولیت سنگینی میوفته رو دوشش که اگه خدایی نکرده اتفاقی بیوفته مقصر ۱۰۰ مادره

من دوسه ماه اول که بچه حس نمیشد نمیرفتم حموم فک میکردم با حموم رفتنم بچه سقط میشه 😐😐😐😐😐

فقط به چهره ی ماهش فک کن توروخدا تو خودتو مث من داغون نکن و از این دوران نهایت لذت رو ببر

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2706