2737
2734
عنوان

بهاره رهنما💛

| مشاهده متن کامل بحث + 2726 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزاران کار خوب هزاران پویش خوب رو شما ندیدین و گیر دادین به اینا خوبی ها یک درصدم به چشمتون نیومد؟&n ...

نه چون ادمهایی رو روروبرم دیدم ک صدبرابر این کار خوب کردن و شو اف ندادن اره دیگه هر کس تاپیک های تورو بخونه کاملا متوجه میشه ک در مورد حرف اخرتون انصافا حق با تو ‌‌‌...بوس میخوای الان؟

اقا اصلا بیست سال نه چهل سال زندگی کرد  جدی میفرمایید  😂😂😂 بزن گوگل ببین بر فرض، مح ...

آنرا که حلال زادگی عادت و خوست

عیب همه مردمان به چشمش نیکوست

معیوب همه عیب کسان می‌نگرد

از کوزه همان برون تراود که دروست

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2728
دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید

دیگانگی هم عالمی دارد رفیق😊😇

هر انسانی به نوبه خودش دیوانگی دارد . زندگی فقط بر غالب منطق میشه روزه مرگی . میشه هدر دادن عمر . دیوانگی . احساسات چاشنی زندگین

نه چون ادمهایی رو روروبرم دیدم ک صدبرابر این کار خوب کردن و شو اف ندادن اره دیگه هر کس تاپیک های تور ...

چیه تشویق مردم به کمک به مذاقت خوش نیومد ؟ 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2740

من اصلا از بهاره رهنما بدم نمیاد ولی سر سوزن اطلاعات ندارم و الان فهمیدم جدا شده بعد تو کامنت ها هر کی ازش متنفر و بدش میاد اطلاعات جز به جز زندگیش و داره چقدر عجیبین اینا خوبه بدتون میاد انقذر پیگیرید 😐😐😐

درخواست دوستی رد میکنم