2733
2734
عنوان

زنمو شوهرم و شوهرم منو زایه کردن😔خیلی تو فکرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2927 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیه من حساسم چون اولین بار بود یجوری شدم

عزیزم شوخی کرده ک احساس راحتی کنی 

اون ک جدی نزده یا این اصلا ضایع شدن نیست 

سعی کن خوش برخورد باشی .تو هم بگو و بخند 

و روحیه شوخ طبعی پیدا کن 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

تک فرزندی ؟

به نظر خودت چرا زیادی حساسی؟ 

حالا یه کاری بکن به خودت بگو این مساله ناراحت کننده اس درست ولی چند نمره به ناراحت کننده بودنش میدی مثلا نمره ۲ میدی یعنی کم 

پس صد در صد بد نبوده این کاراشون 

تمرین کن که هر چیزی بهمت نریزه 

2731

دو روز زن بیچاره پذیرایی کرده ،جلوتون خم و راست شده .اونوقت انفالو کردی!!!! چون با عشق ازدواج کردی ،انتظار داشتی شوهرت چطور برخورد کنه؟!!! هر رفتار و کاری ،جا و موقعیت خودشو میطلبه .

2740
حالا این همه مستقیم گفتن شوخی بوده رو باور نمیکنه حرف من یکی رو که غیر مستقیم گفتم شوخی بوده رو باور ...

اخه مورد داشت خواهر🤣

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
دو روز زن بیچاره پذیرایی کرده ،جلوتون خم و راست شده .اونوقت انفالو کردی!!!! چون با عشق ازدواج کردی ، ...

جز این خیلی جلفه که من حساس شدم

بخدا بگو بخند میکنه میزنه رو پای شوهرم

با توجه با جمله بندی و غلط املاییات مشخصه اهل درس و مشق نبودی 

از حساسیت عجیبت مشخصه رو اخلاقیاتتم کار نکردی

تا این سن دقیقا چیکار میکردی با زندگیت؟چرا فکر کردی وقت ازدواجته؟

جواب این سوالارو که بدی کم کم مشکلاتتم حل میشن

ولی خب این زنعموشم فاز نامعلومی داره 

من کلا از همصحبتی با این سبک ادما خوشم نمیاد 

تو دوتا جمله صد بار یه کلمه رو تکرار کرده اونم وقتی اون کلمه هیچ ربطی به به موضوع بحث نداشته

تیکه کلامم یکم باید جذاببت داشته باشه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
با عشق ازدواج‌کنی و بی عشق فرقش چیه؟

حرف حقی زدی که خیلی ها نمیفهمن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱