2737
2739

خانوما بیایین من دوتا بچه دارم شیر به شیر هستن دو ساله و نیمه و هشت ماهه.شوهرم دو روز درمیون شیفته من دست تنهام و بچه هام واقعا اذیتم میکنن سختمه اعصابم به شدت. ضعیف شده اونوخ تو این روزا که شوهرم شیفته پسرمو میزارم خونه مادرم یه روز کامل خیلی عذاب وجدان دارم اگه نزارمم به هیچیم نمیرسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حتما یه مبلغی به مادرتون بدید

تحت هر عنوانی که دو طرف راحت ترید. هدیه طلا پول روز مادر تولد یا هم مستقیم بگید برا نگهداری بچه ها

درسته مادرا ماهن و ممکنه حتی به روی خودشون هم نیارن، اما بچه داریشون رو کردن دیگه این بار اضافس. اذیت میشن گناه دارن

2731
حتما حتما یه مبلغی به مادرتون بدید تحت هر عنوانی که دو طرف راحت ترید. هدیه طلا پول روز مادر تولد یا ...

مادرمو پدرم جونشونو میدن واسش پسرم خیلی ماه و دوست داشتنیه و بینهایت شیطون اونا دوست دارن ولی من عذاب وجدان دارم

عزیزم بچه ت رو بیار پیش خودت 

من دخترم سه سال و نیمه اون یکی دخترم شش ماهشه صبح از ساعت هفت و نیم تا یازده که خوابن تمرین برنامه نویسی میکنم بعدم بیدار میشن کارای خونه رو میکنم اینطوری مهر و عاطفه مادری بینتون کم رنگ میشه

عزیزم بچه ت رو بیار پیش خودت  من دخترم سه سال و نیمه اون یکی دخترم شش ماهشه صبح از ساعت هفت و ...

دست تنهام خیلی سخته هم خودم عصبی میشم هم اونا اذیت میشن وقتی کلافه ام موندم بخدا

2740
مادرمو پدرم جونشونو میدن واسش پسرم خیلی ماه و دوست داشتنیه و بینهایت شیطون اونا دوست دارن ولی من عذا ...

میدونم عزیزم

گفتم که مادرا ماهن. ولی تو تین کارو انجام بده حتما

بعد یه مدت میشه وظیفشون. اگه قدردانی کنی ازشون همسرت هم بیشتر قدر میدونه