2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام من ۲۶ هفته هستم و تغذیه تو غذا هام همیشه روغن زیتون استفاده میکنم با اینکه گروونه ولی خوب از اول بارداری برای جلوگیری از یبوست تین روش رو انجام دادم و تقریبا هر روز شکم نرم بوده ، در کنارش سبزی و میوه هم که دیگه از قبل بیشتر مصرف میکنم ، اب هم که خوب به اندازه ای که احساس تشنگی داشته باشم مصرف میکنم ،شما هم حتما زیتون و روغن زیتون و میوه ها و انجیر رو در برنامه غذاییت وارد کن

سلام من ۲۶ هفته هستم و تغذیه تو غذا هام همیشه روغن زیتون استفاده میکنم با اینکه گروونه ولی خوب از او ...

گلم اتفاقا روغن زیتون خوب دوست همسرم از سوریه آورده برام.ولی بو‌میده،واسه شماام بو میده؟

گلم اتفاقا روغن زیتون خوب دوست همسرم از سوریه آورده برام.ولی بو‌میده،واسه شماام بو میده؟

اره با بو خوبه ، برای منم با بو هست و مزه ،اولش کمی اذیتم میکرد ولی الان عادت کردیم 

اره اینم قشنگ بو دارههه. روی غذا میریزی وقتی میپزه؟یا خالی مبخوری؟

نه باهاش غذا درست میکنم کلا روغن‌خونه ما الان زیتون میباشد رو سالاد اینا وقتی استفاده میکنم که دیگه یبوست شده باشم و نیاز ضروری به خالی شدن روده داشته باشم