2752
2734
عنوان

حالم بدعذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم...لطفا لطفا برای خودت در روز یه کاری درست بکن که همش منتظر پیام از نامزدت نباشی..بخدا فقط به خودت آسیب میرسونی..آقایون بدشون میاد خیلی پیگیرشون باشی..بهش فرصت بده دلتنگت بشه خودش بیاد سراغت..کم کم میشه همونی که میخای 

بله زمانی که انلاین جواب نمیده  اما اگ من دیر جواب بدم جنگ به پا میکنه

خب اگه انلاینه و جواب نمیده دوست نداره احتمالا پس ولش کن.چون مردا اصلا پیچیده نیستن.اگه کسی رو دوست داشته باشن تو صفحه چت اون شخص چادر میزنن زندگی میکنن

خب اگه انلاینه و جواب نمیده دوست نداره احتمالا پس ولش کن.چون مردا اصلا پیچیده نیستن.اگه کسی رو دوست ...

خودش روز هزاربار میگه دوست دارم بمونی برام 

اما من ک سرد میشم اونم دیر سین میکنه

مال ماهم اینطوری بود من جایی برم نگم رک میگه چرا نگفتی منم عین تو نمیتونستم بگم تو چرا نمیگی یبار دیگ رفتم مهمونی گفت چرا نگفتی گفتم فک کنم چیز مهمی نباشه برات اخه چون نمیگی منم گفتم نگم دیگ مهم نیست یه مهمونی بود از اونموقع قشنگ میگه  

2706