2733
2734
عنوان

حالم بدعذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 58 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورم اینه ک عقل ک داره میتونه متوجه بشه چرا سردرفتار میکنم

علت بیشتر مشکلات در روابط همین انتظار داشتن فرد از طرف مقابله مثلاً الان شما انتظار دارین طرف از جواب سرد شما متوجه بشه  درصورتی که  عوامل مختلفی میتونه باعث بشه طرف بی توجه باشه هزارتا شاید و باید هست که من میتونیم براتون بشمرم

خب این ناراحتی نداره اکثر مردای بالای۲۷ سال اینا اینطوری هستن میبینی تو چت انگار ببخشید نمیفهمه هیچی ...

گفت و گوی متنی باعث ایجاد سوتفاهم میشه چون توش فقط یک حس از حواس پنجگانه درگیرع هرچقد حواس بیشتری درگیر باشه ارتباط گیری و درک موضوع راحت تره

گفت و گوی متنی باعث ایجاد سوتفاهم میشه چون توش فقط یک حس از حواس پنجگانه درگیرع هرچقد حواس بیشتری در ...

اره خیلی از آقایون اینطوری هستن مخصوصا ما خانم ها حس هامون قویه

اره خیلی از آقایون اینطوری هستن مخصوصا ما خانم ها حس هامون قویه

مشکل همینه خانم ها بیشتر احساسات و عواطف روی رفتارشون غالبه و مردا برعکس بر طبق شرایط و منطق رفتار میکنند 

آره نگو . منم اصلا گزارش بیرون رفتنم رو نمیدم. ۱۲ ساله ازدواج کردیم. صبح میرم خونه مامانم. عصر زنگ میزنم میگم از سرکار اومدی بیا اینجا. یا میرم خونه عمم یا دختراش یا خواهر شوهر. شب تو حرفام میگم.  برنامه ریزی بیرون رفتن میکنم بعد بهش میگم. البته اینکه کاری نداشته باشه و خونه باشه رو در نظر میگیرم. اگه ندونم ازش میپرسم ولی در نهایت برنامه ریزی آخر رو خودم میکنم

اصلا و ابدا حساب و کتاب کاراشو ندارم. ۱۲ ساله عروسی کردیم ۴ سالم عقد بودیم من هنوز نمیدونم شوهرم چقدر حقوق میگیره. نه اینکه اون بهم نگه. خودم تا حالا نپرسیدم. اصلا نمیدونم کی چک داره. به کی بدهی داره. قبض آب و برق چقدر اومده. هیچی اینا به من مربوط نیست. هر وقت پول بخوام میگم بزن به کارتم. اگه داشته باشه میزنه. نداشته باشه میگه چند روز دیگه و من اصلا دیگه اسم پول نمیارم. نه اینکه اخم کنم. حتی بدونم کم اورده وسیله خوراکی خونه هم نمیگم بخره. هرچی داریم تو خونه درست میکنم. حقوقشون میگیره ۲ یا ۳ تومن میزنه به کارتم. تا حالا هم نپرسیده کجا خرج کردی. منم همه رو پس انداز میکنم. هیچیش خرج خونه و بچه ها نمیکنم حتی نمیدونه پس انداز دارم

حالا خواهرم ۲ سال از من بزرگتره و ۴ سال زودتر ازدواج کرد. میاد آب بخوره زنگ میزنه به شوهرش. حتی میدونه چند ریال شوهرش بدهکاره تا همه همکارا شوهرشو میشناسه ولی من اصلا خوشم نمیاد. اصلا نمیخوام از سر کارش تعریف کنه. معتقدم که مردا احتیاج دارن گاهی برا خودشون باشن. بخواد از خونه بره بیرون میگم کجا میگه الان میام و من اصلا نمیپرسم. اخمم نمیکنم چون خودمم یه وقتا احتیاج دارم تنها باشم

شوهرم هرجا میشینه تعریف منو میکنه زنای همکاراش بهم گفتن. خودش نگفته

آره نگو . منم اصلا گزارش بیرون رفتنم رو نمیدم. ۱۲ ساله ازدواج کردیم. صبح میرم خونه مامانم. عصر زنگ م ...

عزیزم من اگ نگم جنگ به پا میکنه میگه چرا بهم نگفتی کجا میری میای موندم چیکار کنم