2737
2739

صدبار گفتیم موقع کات زیر  و رو خواهر مادر همو نگید مخصوصا وقتی با اشنا رل می‌زنید 💁‍♀️😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدبار گفتیم موقع کات زیر  و رو خواهر مادر همو نگید مخصوصا وقتی با اشنا رل می‌زنید 💁‍♀️😂

کاش فقط همون بود عکسایی که بهم دادیم و جوری که باهم حرف میزدیم🤣😵

من واقعا نمیتوانمممممم 

کلی قراره بترکونم ولی میدونم تا ببینمش دلم تنگ ترش میشه😅🙂اخه فردا میشه 31 روز از کاتمون:)

2728
کاش فقط همون بود عکسایی که بهم دادیم و جوری که باهم حرف میزدیم🤣😵 من واقعا نمیتوانمممممم  کل ...

🤣🤣🤭تجربه اکس نداشتم تاحالا فقط تجربه رل دارم💁‍♀️😂

ولی میگن باید جوری رفتار کنی که انگار هیچی نبوده 💔

الهی دلیل کاتتون چی بود؟ 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
🤣🤣🤭تجربه اکس نداشتم تاحالا فقط تجربه رل دارم💁‍♀️😂 ولی میگن باید جوری رفتار کنی که انگار هیچی ن ...

انشاالله هیچوقت تجربش نکنی💔

سخته میدونی بعد اون همه دوسال بعد اخر انگار نه انگار انگار که همون پسرعموی قبلیمه و اصلا اتفاقی بینمون نیوفتاده:)

بخاطر بی پولیش کات کرد باهم که به قول خودش بدبختم نکنه و لیاقتمو نداره بم گف برو با یکی که خاطرتو بخاد لیاقتتو داشته باشه ایندتو بسازه ن من منی که هیچ ندارم یه ادم بدبختم حیفی تو بام بمونی حیف بشی بدبخت شی

انشاالله هیچوقت تجربش نکنی💔 سخته میدونی بعد اون همه دوسال بعد اخر انگار نه انگار انگار که همون پسر ...

نه دیگه شده شوهر اینده 😩

ای خدا دو سالللل؟ 

میدونم شنیدنش سخته ولی حس میکنم یک عوضیه که دنبال بهانه بوده وگرنه بعد 2 سال فهمیده این موضوعو؟ 

دیدم طرف هیچی نداشته ولی هرجور بوده خودشو جر داده که طرفشو خوشبخت کنه 

خلاصه نتیجه میگیریم این ادمو واقعا باید نسبت بهش خنثی باشی 💔🌱

نه دیگه شده شوهر اینده 😩 ای خدا دو سالللل؟  میدونم شنیدنش سخته ولی حس میکنم یک عوضیه که دنبا ...

ایجاننن

اره

نمیدونم واقعا ولی من واقعا عاشقش بودم:)

فردا نمیدونم چطور روبرو شم باهاش و رفتار کنم فقط میدونم باید نشون بدم حالم خوبه

ایجاننن اره نمیدونم واقعا ولی من واقعا عاشقش بودم:) فردا نمیدونم چطور روبرو شم باهاش و رفتار کنم ...

امیدورام موفق باشی 🥺

بیا بهم بگو چیشد 

امیدورام موفق باشی 🥺 بیا بهم بگو چیشد 

وایییی رفتیم بعد کت شلوار پوشیده بود از شانسم لنزمو سر راهی گرفتم چون عجله داشتم برای رفتن به ارایشگاه بعدم خوب نبوده و چشمام بلکل تار شدن و نمیتونستم‌ جلومو ببینم بعد دم در موند تیر میزد و تفنگ دستش بود😍😂

بعدم تو راه برگشت اون پشت ماشینمون بود منم نشستم رو شیشه کامل بدنمو در اوردم موهامم باز و بدون شال بالاتنم بیرون بود مانتو عبایی حریر هم‌ پوشبده بودم ولی از تنم افتاد و لخت بودم و میرقصیدم🤣

اونم همش نگام‌ میکرد بعدم یا جفت میشد بامون یا‌ پشتمون‌ میشد