2733
2734
عنوان

استقبال از خانواده شوهر فرودگاه

156 بازدید | 13 پست

یه سوال شما اگه خانواده شوهرتون هر دو ماه بخوان برن سفر ، وقتی از سفر برگردن هر دفعه میرید فرودگاه استقبال شون؟

الان خانواده شوهرم چند ساعت دیگه از سفر برمیگردن میرسن فرودگاه ، شوهرمم مثل همیشه میخواد بره فرودگاه دنبالشون 

اقا الان من بار هی هر ماه برم فرودگاه استقبال؟( وقتی ام میرن سفر از من خدافظی نمیکنن اصلا نمیگن بهم )

بعدشم هر وقت میان معمولا فرداش میرم بهشون سر میزنم خونشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب یکبار به رو اوردی که این کارشون ناراحتت میکنه که خبر نمیدن؟ 

دوستم سیاست خوبی داره. 

میگفت هرسری میریم مشهد سوغاتی کامل میاوردم و زنگ میزدم مادرشوهرم ادویه چیزی میخواست می اوردم براش.  این سری که رفتم ناراحت بودم ازشون،  یادم نیست گفت هیچی نیاوردم یا فقط یه قلم اوردم؟!  

محبت به اندازه داره و جایی کم ببینه ازشون،  محبتش رو کم میکنه که محسوس باشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

نه نمیرم

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
خب یکبار به رو اوردی که این کارشون ناراحتت میکنه که خبر نمیدن؟  دوستم سیاست خوبی داره.  ...

واسم خیلی مهم نیس که خدافظی کنن یا نکنن ، همینکه تو زندگیم دخالت نکنن کافیه