2733
2734

بخدا هلاک هلاکم....تب خیلی شدید داشت دکتر فارمنتین ۶۳۷ داد با شیاف ....شیاف زدم بعدشم ک اسهال شد دیگه شیافم نزدم شربت پاراکید دادم ولی تبش پایین نمیاد 

۳ بار تلاش کردم اموکسی رو بهش دادم هر ۳ بار بالا اورد

یعنی خودش تا نزشو میفهمه بالا میاره یکبارم معده خالی دادم بازم سنگینش شد بالا اورد

الان نمیدونم برم ازیترومایسین بخرم خوبه؟چون لااقل روزی یکباره ...نمیدونم بخدا الان شیاف بزارم تو خواب براش؟یکم اسهال بود براش بد نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاشویه کن تند تند دستمال خیس سرد بزار تبش و بیار پایین 

عفونت گوش داره، حتما باید انتی بیوتیک بگیره وگرنه پایین نمیاد

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2738
وای عجب مصیبتی دارن این بچه ها . یه خوراکی که خیلی دوست داره بذار بلافاصله بعد دارو بذار دهنش . بچه ...

اصلا ببین به ثانیه نمیکشه بعد که با سرنگ ریختم دهنش تمام محتویات معدشو گلاب ب روت میاره بالا

بچم ۲۰ ماهشه میشه امپول بزنه؟؟؟؟

اره پسر داداشم چندبار عفونت گلو که داشت، با انتی بیوتیک بالا میاورد، سرم و امپول میزد

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2706