2733
2739

شیرخشکیه، سه روزه بعضی وعده ها شیر میخوره خیلیشو می‌ریزه بیرون و بوی ترشیدگی میده، چکار کنم، یعنی زیاد خورده؟ دو الی سه ساعت ۹۰ سیاسی میخوره، تا الآنم مشکلی نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سی میل بده کم کم بده اگه شیر رو زبون مونده و کف دستش هرق داره و می خوابه پشتش خیس میشه عفونت داره،بعد شیر دادن شربت سگانوز بده

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728
سی میل بده کم کم بده اگه شیر رو زبون مونده و کف دستش هرق داره و می خوابه پشتش خیس میشه عفونت داره،بع ...

سی میل سیرش نمیکنه عزیزم، از دو ماهگی دکتر گفت ۶۰ تا بده، بعد دو ماهگی هم ۶۰ تا سیرش نمیکرد، وای آره این نشونه ها رو داره، یعنی چه عفونتی داره، این دو روزه یکی دو بار تو خواب ناله کرد

2740
منم نوزاد ۲ ماه و نیمه دارم . بعضی وقتا تمام شیرو بالا میاره طوری که لباسای خودشو خودم همه استفراغ م ...

دارو‌ نداد عزیزم؟ تا الان خوب بود، ی دفه اینطور شد، دیشب سه چهار بار لباسای خودم و خودشو عوض کردم

چیزی نیست عزیزم مقدارشیروکم کن تعداددفعات بیشترکن .احتمالارفلاکس گرفته

یعنی ب نظرت از زیاد خوردن گرفته عزیزم؟ یعنی چن تا تو چند ساعت بدم؟ درست میشه عزیزم، وزنش کم بود گرفته بودمش ب شیر

عفونت چی ؟ ادرار ؟

بچه من عفونت داشت به ریش رسید علائیمش همین بود فقط دکتر عفونی اطفال میفهمن من میبردم پکتر میگفتن اهن نداره اهن میدادن بعد عفونی فقط فهمید عفونته بله ادرار بعد میزنه بدنش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
سی میل سیرش نمیکنه عزیزم، از دو ماهگی دکتر گفت ۶۰ تا بده، بعد دو ماهگی هم ۶۰ تا سیرش نمیکرد، وای آره ...

تازگی ۹۰ سی سی میدی؟؟؟؟؟ من ب دخترم ۶۰ سی سی میدم هر یک ساعت . یعنی اگ ۶۰ سی سی بشه ۸۰ یا ۹۰ سی سی همرو بالا میاره فقط باید ۶۰ باشه 🤣

یعنی ب نظرت از زیاد خوردن گرفته عزیزم؟ یعنی چن تا تو چند ساعت بدم؟ درست میشه عزیزم، وزنش کم بود گرفت ...

اشتباهه پرخوری مگه نوزاد چقدمعده داره.اصلا بچرو با هیچ کسی مقایسه نکن گلم.هرموقع گرسنش بشه مادرید دیگه متوجه میشید مقدارو تقسیم کنید تو وعده زیاد مقدارکم.